• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mutlu Mimar

Adres :

Bahçeşehir İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nurdan Mutlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

nurdann.mutlu@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 383 96 69

Mutlu Mimar olarak yaptığımız iş sizlerin eğlenceli günlerinde büyük bir önem taşıyor ve birmilyonnokta.com üyesi olarak bu önemi bildiğimiz için o sanatsal dokunuşları gerçekleştirmek adına ince dokunuşlar sergiliyoruz. Çocuk yüz boyama işlemleri, hint kınası uygulaması, doğum günü profesyonel yüz boyama gibi birçok konuda sizlere yardımcı oluyoruz. Yapılabilecek birçok stili yüze çizebiliyor ve o anlamlı güne farklı bir hava katarak daha da eğlenceli hale getiriyoruz.

İstanbul eğlence alanında çalışan kişiler olarak bu işin gerektiği noktalar oldukça fazla olduğu için sizlere yetişmek adına büyün çabalar sarf ediyoruz. Özel günlerinizi süsleyen bu çalışmalar daha mutlu bir kimlik kazandırıyor. O anları daha da ölümsüz hale getiriyor ve bu durum bizi de mutlu etmiş oluyor. Çünkü her yaptığımız iş o anlamlı günlere bir imza niteliği taşıyor. Kınalar da aynı etkiye sahip. Uygun tekniklerle yapılması gayet önemli bir unsur.

Bazı malzemelerin iyi ve dikkatli seçilmesi gerekiyor. Özellikle yüze temas edem boyaların yan etkisi olmamalıdır. Buna dikkat edilmezse kötü sonuçlar ortaya çıkabilir. Ya da kınalar da aynı şekilde özenli seçilmelidir. Dolayısıyla bu malzemeler cilde direkt temas ettiği için daha da büyük önem taşımış oluyor. Biz bunlara da gayet dikkat ediyoruz ve bizlerden hizmet almanızı oldukça ısrarcı bir şekilde istiyoruz. Anlamlı gününüze daha da büyük anlamlar katmak istiyoruz her zaman.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR