• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

My Car Oto Kurtarma

Adres :

Şehit Ömer Halis Demir Bulvarı Altındağ Ankara Ankara » Altındağ

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Ziya Bey

E-Posta Adresi :

.

Whatsapp 1:

0 (507) 163 10 23

Whatsapp 2:

0 (531) 581 19 13

Ankara yol yardım sektörü içerisinde kurulmuş olan My Car Oto Kurtarma firmamız birbirinden farklı hizmetleri ile sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunar. Yol yardım firmaların öncelikli ilkesi güvenilirlik olmalıdır. Bizler de bu ilkeden yola çıkarak otomobil konusunda en teknolojik imkânları kullanarak, birbirinden farklı hizmetleri tek bir çatı altında toplamış bulunuyoruz. Bu alanda yapılan yenilikleri takip ederek, kısa süre içerisinde bu yenilikleri kendi sistemimize entegre ediyor ve modern hizmet kalitesi ile sizleri karşılıyoruz.

My Car Oto Kurtarma olarak sunmuş olduğumuz hizmetler içerisinde oto kurtarma hizmeti, 7/24 oto kurtarıcı hizmeti, acil yol yardım hizmeti, acil oto çekici hizmeti vb. alanlarda hizmet sunuyoruz. Bu hizmetlerimizi 7/24 yaparak kesintisiz bir şekilde size yol yardım hizmeti sunmanın memnuniyetliğini yaşıyoruz. Yol yardım hizmetimizden gece ve gündüz olmak üzere yolda yardıma ihtiyacınızın olduğu her an kullanabilirsiniz. Bu hizmeti Ankara içerisinde sizlere 7/24 olarak sunan nadir firmalar arasında yer alıyoruz.

Ankara içerisinde en uygun, en kaliteli, en acil ve en güvenilir yol yardım firması arayışında iseniz doğru adreste bulunuyorsunuz. Ekiplerimiz teknolojik imkânlarımız dâhilinde bulunduğunuz adrese gelerek en kısa sürede yol yardım hizmetini sizlere sunacaktır. Bizleri yakından tanımak ve hizmet almak için iletişim bilgilerimizi kullanabilir, adres bilgilerimiz üzerinden adresimize gelerek bizlerle tanışabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir bir yol yardım firması ile çalışmanın mutluluğuna erişebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR