• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

M&y Coffee

Adres :

Atatürk Mahallesi Cemil Sait Barlas Caddesi No: 42 Şehitkamil Gaziantep Gaziantep » Şehitkamil

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Yıldız

E-Posta Adresi :

kahveekipmanlari27@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 601 01 27

Whatsapp 2:

0 (532) 601 01 27

Whatsapp 3:

0 (539) 660 68 27

En iyi ürünlere kolayca ulaşabileceğiniz ve en lezzetli ürünleri kolayca tüketebileceğiniz bir işletmeyi bir araya getirebilecek şekilde kafeterya ve alışveriş sektörü için günümüzde belirli markalar ön plana çıkmaktadır. Örneğin, Gaziantep Şehitkamil ilçesinde M&Y Coffee işletmesi olarak sizlere aradığınız bu tarzda ve kalitede özel bir hizmet sunuyoruz.

M&Y Coffee işletmesi olarak Gaziantep alışveriş sektörü içerisinde çok özel bir işletme yapısı ile öncelikle leziz kahve ürünleri satışı gerçekleştiriyoruz. Sunduğumuz muhteşem lezzetli kahve ürünlerini istediğiniz miktarlarda satın alabildiğiniz gibi direkt olarak işletmemiz sayesinde tüketebilir ve sıcak sıcak damak tadına ulaşabilirsiniz. Hem kahve ekipmanları hem Türk kahvesi hem de diğer kahve çeşitleri onlarca seçenek ile işletmemizde yer almaktadır.

İşletmemiz bünyesinde toptan kahve satışı gerçekleştirilmesi sayesinde bugün birçok otel, kafeterya ve restoran işletmesi en kaliteli seçenekleri sayemizde temin edebilmektedir. Toptan satış gerçekleştirdiğimiz ürünler arasında taze çekilmiş Türk kahvesi, Osmanlı kahvesi, melengiç kahvesi, milkshake ve dibek kahvesi gibi seçenekler bulunmaktadır. Sadece kahve değil yaş pasta gibi ürünler sayesinde de sizlere her gün taptaze sunumlar gerçekleştirebiliyoruz.

Kısacası özel bir doğum günü etkinliği veya kutlama etkinliği için güzel bir yaş pasta ve taze kahve çeşitlerini bir arada işletmemiz üzerinden temin edebilirsiniz. 365 gün aynı standartlar ile hizmet alabileceğiniz işletmemizde fiyat konusunda da çok uygun rakamlar ile karşılaşacaksınız. Özel siparişler ve toplu alımlar için iletişim numaralarımız üzerinden kolaylıkla bize ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR