• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

My Stone

Adres :

Kazımpaşa Yolu Üzeri Kuruçeşme Köyü Kemtaş Granit Mermer Yanı No: 40 Sakarya » Serdivan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muharrem Mayhoş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (545) 842 17 73

Mezar taşlarının yapımını, bakımını, onarım ve çiçeklendirme işlerini yapan My Stone birmilyonnokta.com sitesinin üyesidir.

Sevdiklerimize olan kıymet ve değeri onlar sağ iken gösterdiğimiz gibi vefatlarında da gösteren bir topluluğuz. Bizim için dirilerimiz nasıl kıymetli ise ölülerimiz de aynı kıymete sahip, hatta yeri geldiğinde daha fazla değer gösterir, hürmeti ve saygıyı eksik etmeyiz. Vefat eden sevdiklerimizi ziyaret ettiğimizde onların kabristanlarının belli olmaması, eskimesi veya yıkık dökük olması bizleri bir hayli üzer. Sağken nasıl rahatlık içinde olmalarını istediysek vefatlarında da aynı kıymeti verip bulundukları mekânın güzel görünüp, belirli olmasını isteriz.

Onlara verdiğimiz kıymeti hissetmelerini dileriz. Sakarya mermer ve granit sektöründe hizmet veren firmamız, sevdiklerinize verdiğiniz kıymeti biliyor ve aynı hassasiyeti yaşıyoruz. Sevdiklerinizin vefatlarından sonra da ziyaret edilebilecek, isimlerinin anılacağı mezar taşları ve çiçeklendirmelerini yapıyoruz. Eskimiş yıkılmış taşlarının mümkünse onarımını, değilse yerine yenisini yapıyoruz. Mezarlarınızın yenilenmesi, onarılması esnasında isterseniz mermer taşından isterseniz granit taşından yapıyoruz. Mezar taşlarının yazımını ve yazının düzenlemesini de yapıyoruz.

Sevdiklerinizin mezar taşlarının yapımı, onarımı veya çiçeklendirilmesi esnasında merhum kişinin kabrine zarar vermeden, yerini değiştirmeden gereken özeni göstererek görevimizi yerine getiriyoruz. Kullandığımız mermer ve granit malzemeleri kaliteli ve uzun ömürlü malzemelerdir. İşimizin hassas bir iş olduğunun bilincinde, saygı ile yapıyoruz. Güven içinde firmamıza başvurup, sevdikleriniz için son görevinizi yerine getirebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR