• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Myd Veteriner Kliniği

Adres :

Kemalpaşa Mah. Nişancı Sok. No: 41/a Sakarya » Serdivan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Deniz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 693 08 38

Birmilyonnokta.com üzerinden hizmet tanıtımı yapan kliniğimiz Myd Veteriner Kliniği, Serdivan üzerinde çalışmaktadır. Bizler aldığımız eğitim, kazandığımız tecrübe ve hayvanlara olan saygımız sayesinde onlar için doğru ve sağlıklı çalışmalar yapıyoruz. Evcil hayvanlar ve sokak hayvanları için gerek duyulan işlemleri güvenle yapıyoruz. Hayvanların da en az insanlar kadar sağlıklı, kaliteli ve güvenilir yaşamaya hakkı olduğuna inanıyor, tüm çalışmalarımızı büyük bir özenle gerçekleştiriyoruz.

Veteriner kliniğimizde ihtiyaç duyabileceğimiz tüm malzemelere sahibiz. Özel olarak hazırlanmış kliniğimizde hem evcil hayvanlar hem de sokak hayvanları için hizmet veriyoruz. Yaralanmış, darbe almış, hamile veya doğum yapacak hayvanlarınızla ilgileniyoruz. Aynı zamanda hayvanlarınızın sağlık kontrolünü yapıyor, aşılarını takip ediyoruz. Tam donanımlı kliniğimiz sayesinde Sakarya evcil hayvan sektöründe güvenilir çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Kedi, köpek, balık, kuş, tavşan, sincap gibi çeşitli birçok hayvan türüyle ilgileniyoruz. Aşılarını takip ederek aşılama yapıyoruz. Diş sağlığını ve genel sağlığını inceliyoruz. Kliniğimizde muayene, tedavi ve ameliyat yapabiliyoruz. Yaralanmış veya darbe almış hayvanlar için ameliyat, alçı, dikiş gibi işlemler uygulayabiliyoruz. Bilgi ve birikim sahibi ekibimizle küçük dostlarımızın canını fazla yakmamaya özen gösteriyoruz. Kendimizi hizmet verdiğimiz sektörde geliştirerek daha iyi çalışmalarla hizmet vermeye özen gösteriyoruz. İşini seven, özenle ve dikkatle çalışan, her zaman saygısını koruyan ekibimizle geniş kapsamlı sağlık hizmeti sunuyoruz. Sizler de küçük dostlarınız için ihtiyacınız olan sağlık hizmetinden güvenle faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR