• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mz Kişisel Bakım Salonu

Adres :

Altıparmak Caddesi Tütüncüoğlu Apartmanı No: 13/1 Kat: 3 Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehtap Gerçeksöz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (537) 648 06 13

Whatsapp 2:

0 (539) 861 58 89

Bursa güzellik merkezi sektöründe yer alan firmamız başarılı uygulamaları ve yüksek kalitesi ile fark yaratmaya devam ediyor. Güzellik ve sağlık alanında sunduğumuz hizmetler sayesinde cildinize, aynı zamanda vücudunuza kusursuzluk katıyoruz. Etkili, sağlıklı, güvenli ve bilim ışığında ön plana çıkan tekniklerimiz ile memnuniyetinizi kazanacağımıza eminiz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizler için son derece önemlidir. Maksimum düzeye çıkarmayı hedeflediğimiz müşteri memnuniyetini başarımızın bir numaralı kanıtı olarak görüyoruz.

Firma olarak iyi olmayı değil de en iyi olmayı hedef ediniyoruz. Başarımıza başarı katmak için kalitemizden katiyen ödün vermeyerek yolumuza devam ediyoruz. Teknoloji ile donanımlı hale gelen cihazlar kullanıyoruz, dünya standartlarında ki kalite seviyesine sahip ürünleri tercih ediyoruz. Firma olarak gerekli bütün koşulları sağlıyor ve müşterilerimizin taleplerini dikkate alarak çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Gelişimimizi uluslararası düzeye taşımak için bütün unsurları barındırıyoruz.

İşinde profesyonel olan ekibimizin güler yüzlü hizmetleri ile günün stresini geride bırakacaksınız. Hijyen anlamında son derece temiz olan merkezimizde sizlerin sağlığına zarar verecek hiçbir unsuru bulundurmuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin sağlığı firmamız için her şeyden daha değerlidir. Şimdiye kadar yüzlerce müşterimizin taleplerini gerçeğe dönüştürdük ve memnuniyet kazandık. Sizler de hayallerinizi gerçekleştirmek için firmamız ile iletişime geçmek istemez misiniz? Hizmetlerimizin tamamı yüksek kalite standartlarında olduğu gibi uygun fiyatlarıyla da ilgi çekmektedir. Kaliteli, güvenilir ve kusursuz uygulamalarımıza uygun fiyatlarla sahip olmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR