• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Naftalin Koltuk Yıkama

Adres :

- Sivas » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serkan Ilgaz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

naftalinkoltukyikama@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 142 55 58

Whatsapp 2:

0 (531) 542 24 05

Whatsapp 3:

0 (531) 360 22 33

Tüm Sivas’ta hizmet vermekte olan Naftalin Koltuk Yıkama birmilyonnokta.com un üyesidir. Sivas temizlik sektöründe başarılı hizmetleriyle müşterilerimizin beğenisini kazanan firmamız bu yolda ilerlemeye devam edecektir. Firmamızın siz değerli müşterilerimiz için sunduğu hizmetleri; koltuk yıkama, köşe takımı ve kanepe yıkama, sandalye yıkama, çekyat, baza, yatak, araç koltuğu ve kafelerde kullanılan koltukların yıkanması olarak sıralanabilir.

Firmamızda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla çok çaba sarf edilmektedir. Koltuklarınız yıkanırken kullanılan temizlik ürünleri en iyi kalitededir. Kullanılan makineler son teknoloji ürünleridir. Firmamız sürekli gelişmekte ve büyümektedir. Çalışanlarımız işlerinde profesyonel ve tecrübeli kişilerdir. Evlerinizde koltuklarınızı sildiğinizdeeşyalarınızda mutlaka yıpranma ve solma yaşanacaktır. Firmamızda yıkanan koltuklarınız ilk alındığı günkü renkte ve parlaklıkta teslime edilir. Firmamızda yerinde temizlik de yapılmaktadır, firmamıza istenen eşyalarınızı getirerek de yıkama yapmaktayız. Hızlı servis ağı ile eşyalarınıza en kısa sürede istenen işlemler uygulanır ve evlerinize teslim edilir.

Firmamız sektörde lider konumdadır ve bu konumu korumak amacıyla çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Firmamız ilk kurulduğu günden bugüne kadar geçen zaman içinde sürekli başarısı artan bir grafik çizmiştir. Bizlere telefon numaralarımızdan, whatsapp hattımızdan ya da web sayfamızdan ulaşabilir; sorularınızı sorabilir ve randevu alabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız istediğiniz zaman içinde istediğiniz hizmeti sunacaktır. Müşterilerimizin bütçesine dost anlayış sergileyen firmamız devamlı müşterilerimizle büyük bir aile olmuştur.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR