• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nar Manav

Adres :

Pancarlı Mah. Yunus Emre Cad. Coşkun Apt. No: 10 Gaziantep » Şehitkamil

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erkam Tekin

E-Posta Adresi :

erkam.27.34@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 793 91 07

Sektörümüzdeki tüm gelişme ve yeniliklerin takibini yakından sağlayıp bünyemize gelişmeler doğrultusunda yenilikler katmaktayız. Sürekli olarak değişen ve gelişen teknolojinin tüm faydalarından yararlanmaktayız. Nar Manav ailesi olarak siz değerli müşterilerimize Gaziantep Şehitkamil’de hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetler organik meyve ve sebze ürünleridir. Ara gelsin servisimiz ile siz isteyin biz getirelim.

Firma olarak öncelikli hedefimiz kıymetli müşterilerimize en doğal ve kaliteli ürünleri sunarak müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Kurulduğumuz günden bu yana edindiğimiz tecrübelerimiz ile yolumuza sağlam adımlarla devam etmekteyiz. Alanımızda ki en çok tercih edilen firma olmak için ve sizleri memnun etmek için çok çalışmaktayız.

Güvenle alışveriş yapabileceğiniz firmamız, taze, sağlıklı ve en doğal meyve sebzeleri sizler için özenle seçerek tezgahlarımız da yer vermektedir. Müşterilerimizin sağlığını göz önünde bulundurarak, ürünlerimizi tedarik ettiğimiz üreticilerimizi büyük bir titizlikle seçiyoruz. Raflarımızı her gün düzenliyor temizliyoruz. Raflarımızın hijyenik olmasına, düzenine ve taze ürünlerimizin seçimine dikkat ederek müşterilerimizin ihtiyaç ve arzularını tam ve eksiksiz yeri getirmeye gayret gösteriyoruz. Firma olarak verdiğimiz hizmetin sorumluluğunu biliyoruz.

Her zaman önceliğimiz sizlere doğru beslenme konusunda en sağlıklı yollardan yardımcı olabilmektir. Sizleri en güvenilir ve kaliteli manav olarak ağırlamaktan dolayı büyük mutluluk duyacağımızı şimdiden belirtmek isteriz.

Yönetici ve çalışan kadrosu olarak siz kıymetli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Müşterilerimizin talep ve beklentileri doğrultusunda şekil alan firmamız, müşteri memnuniyeti esaslı bir çalışma sistemine sahiptir. Ürün yelpazemizin çeşitliliği ile aradığınız bütün sebze ve meyveleri bulabilirsiniz. Manav ihtiyacınızda ilk uğrayacağınız adres belli dilerseniz bir alo deyin ayağınıza ihtiyacınızı getirelim.

Daha fazla bilgi almak ve sipariş için 0553 793 91 07 numaramızı arayıp bize ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR