• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Narin Modaevi

Adres :

Genclik Mahhelsi Işıklar Caddesi Melli Apartmanı No: 22/a Antalya Antalya » Gazipaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Vedat Ardahan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

narinmoda07@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 200 00 95

Whatsapp 2:

0 (545) 200 00 95

Düğünler birçok insanın hayatının en önemli günlerinden biri. Bu sebeple düğünlerin organizasyonları da fazla önem verilen noktalardan. Davetiyelerden oturma düzenine kıyafetlerden yemeklere her detayın güzel ve sorunsuz olması gelin ve damat için çok önemli. Ancak her ikisi için de daha önemli olan bir nokta var ki o da gelinlik ve damatlık seçimi.

Gelinlik seçimleri bazı kadınlar için duygusal hatta stresli dahi olabilir. Hayallerindeki gelinliği mağazalarda bulamayan gelinler için bu durum oldukça üzücüdür. Bu durumlarda özel dikim gelinlikler düşülmeye başlanır. İşletmemiz de işte bu noktada sizlere yardımcı olmakta. Antalya giyim sektörünün önde gelen markalarından olan işletmemiz, hayallerinizdeki gelinliğe kavuşmak için size güvenebileceğiniz bir yer sunuyor.

Uzun yıllara dayanan tecrübesi ile bugüne kadar birçok farklı tarzda kıyafet dikmiş olan işletmemizin asıl uzmanlığı ise gelinlikler üzerine. Gelinlikler için fazla talep alan işletmemiz, sizin de düğün gününüzde etrafınıza ışık saçmanız için size yardımcı olabilir. Hemen her tarz için gelinlik dikmiş olan işletmemizden siz de kendi tarzınıza uygun bir model ile ayrılacaksınız.

İşlemler sırasında sizlerin fikirlerini her zaman dinleyen ve provalardaki yorumlarınıza göre hareket eden firmamız işçilik ve kumaş konusunda da kendine oldukça güvenmektedir. Hazır kesimleri geride bırakan işçiliği ile sizlere tam uyan gelinlikler yapan firmamız, ince işçilik gerektiren taş ya da dantel gibi detaylarda da sizlere yüksek bir performans sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR