• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Narya Güzellik & Kuaför Salonu

Adres :

100.yıl Mahallesi 85054 Sokak No: 24/a Ayça Rezidans C Blok Zemin Kat Çukurova Adana ( Şok Market Çaprazı ) Adana » Çukurova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yağmur Mercan - Narin Tüzener

E-Posta Adresi :

yagmur.mercannn@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 929 03 57

Güzel bir dış görünüş, bakımlı bir vücut ve estetik bir yapıya sahip olmak geçmişten günümüze kadar ulaşılmak istenilen hedefler arasında yer alan önemli bir alan olmuştur. Bu isteklerin gerçekleştirilebilmesi için ise belirli kişisel emeklerin ve çabaların harcanması, bunun yanında ek olarak profesyonel hizmetler sağlayan bir kurumdan bu konuda profesyonel destekler alınması önemli bir konudur. Bizlerde Narya Güzellik & Kuaför Salonu olarak sizlere bu konuda profesyonel hizmetler sunmaktayız.

Narya Güzellik & Kuaför Salonu olarak Adana ilinin Çukurova ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu konuda profesyonel hizmetler vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana verdiğimiz kaliteli, profesyonel, uygun fiyatlı, estetik ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz neticesinde Adana güzellik merkezi alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu önemli konumu korumak ve geliştirerek daha yüksek standartlı hizmetler vermek adına bizlere sizlere gerekli olan yardım ve desteği sağlamaktayız.

Merkezimizde sizlere manikür, pedikür, kalıcı oje ve kalıcı makyaj, desenli oje çeşitleri, ipek kirpik uygulamaları, yüz estetiği, yüz maskeleri, kaş tasarımı, saç kesimi, saç modelleme işlemi, saç boyama işlemi gibi birçok farklı alanda sizlere hizmetler sağlamaktayız. Bunları sizlere sağlarken en kaliteli ürünleri ve son teknoloji cihazları kullanarak sağlığınızı tehlike altına atmadan hizmetler vermekteyiz. Profesyonel çalışan kadromuz ile verdiğimiz bu hizmetlerden sizlerde gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR