• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Natural Studio İzmir ( Karşıyaka Protez Tırnak Uygulaması )

Adres :

Bostanlı Mah. Muharrem Candaş Sok. No: 1/b İzmir » Karşıyaka

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nehir Aksoy Yelin

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 411 02 35

Natural Studio İzmir ismiyle birmilyonnokta.com üyesi bir firmayız. Kişisel bakım ve güzellik alanında sıkça tercih edilen bir firma konumundayız. Tüm müşterilerimiz için güvenle tercih edilebilecek bir firmayız. Bize karşı duyulan bu güvenin en büyük sebebi kaliteli ve çözüm odaklı hizmet anlayışımızdır. Bakım ve güzellik işlemlerinde güvenilir bir firma ile çalışmak her daim tercih edilebilirliği arttırmaktadır. Bu nedenle biz firma olarak müşterilerimizle aramızda özel bir bağ kuruyoruz. Kurmuş olduğumuz bu bağ tüm maddi kazançların üstündedir. Profesyonelliğimizin getirisi olarak müşterilerimize her daim seviyeli bir hizmet sunmayı amaçlamaktayız. Bu yöndeki atılımlarımız ve anlayışımız sayesinde bölgede en çok tercih edilen güzellik merkezlerinden biri konumundayız.

İzmir güzellik merkezi sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Salonumuzda müşterilerimize hem kalıcılık oranı yüksek hem de göze hitap eden tasarımlar vaat ediyoruz. Özellikle yüz bölgesi için estetik tasarımlar son derece önemlidir. Biz tüm işlemlerde estetik ruha önem veriyoruz. Bu denli çokça tercih edilmemizin sebeplerinden biri de budur.

Kirpik ve kaş tasarımlarında en yeni katalogları sizlere sunmaktayız. El bakımında en önemli işlemler tırnaklara uygulanır. Biz firma olarak tırnak bakımında son derece usta işi çözümler sunmaktayız. Hem renklendirme hem de bakım işlemlerinde sizi tatmin edecek işler ortaya koyuyoruz. Güzellik merkezimizde yüz ve el bakımının yanı sıra vücut bakımı için de bizi tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR