• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nayıs Perde & Modern Halı

Adres :

Güneşli Merkez Mahallesi Mahmutbey Caddesi 1296 Sokak No: 3/a İstanbul » Bağcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nurettin Bulut - Hasan Turgut

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (537) 770 21 67

Nayıs Perde ve Modern Halı İstanbul’da, tekstil giyim sektöründe hizmet vermekte olup www.birmilyonnokta.com üyesidir. Yaşam alanlarımızı oluşturan iç ve dış mekânlarımızın ambiyansını değiştiren tamamlayıcı ürünler halı ve perdelerimizdir. Biz de Nayıs Perde ve Modern Halı olarak zevkli ve kaliteli halı ve perdelerimizle yaşam alanlarınızı güzelleştirmenize ve son dokunuşu yapmanıza yardımcı oluyoruz.

İstanbul perde ve halı alanında faaliyette olduğumuz firmamızda toptan ve perakende olarak stor perdeden dikey perdeye pek çok çeşit bulunmaktadır. Kurulduğumuz günden bu yana daha iyiye gitme isteğiyle hareket ederek, yüksek standartlarda ürünlerin satışını gerçekleştiriyoruz. Geniş ürün yelpazesi ve zengin renk skalasıyla klasik çizgilerle modern çizgileri firmamız bünyesinde birleştirerek müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Perdelerimizin kumaş kalitesi yüksek standartlarda olup hammaddelerinde sağlığa zararlı kimyasallar bulunmamaktadır. Son yılların en çok tercih edilen modelleri arasında olan zebra, fon perde ve stor perdeler hemen hemen her ev ve iş yerinde bulunuyor. Çeşitli model ve kumaş türleriyle firmamızda satışlarını yapıyoruz. Ayrıca, klasik tür olan ve sık tercih edilen tül, jaluzi ve dikey perdelerin satışı da bünyemizde mevcuttur. Öte yandan, mağazamızda zengin modellerimizle halı çeşitlerimizin de satışını yapıyoruz.

Güler yüzlü hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz firmamızda müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak çözüm odaklı yaklaşım sergileyerek taleplerine cevap veriyoruz. Bünyemizde, alanında uzman ve deneyimli çalışanlarımızla hem perakende hem de toptan satış gerçekleştiriyoruz. Tekstil sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek halı ve perde alanında kendimizi geliştiriyoruz. Kaliteli ürün, müşteri memnuniyeti ve satış devamlılığı çarkının sürekliliğini hedefliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR