• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nazar Özel Beslenme & Yaşam Koçluğu

Adres :

Kurtulus Caddesi Marulcu Mahallesi Endüstri Meslek Lisesi Çarprazı Önka Apartmanı Kat: 2 Daire : 2 Afyonkarahisar » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emre Caran- İnci Caran

E-Posta Adresi :

nazarozelbeslenmeafyon@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 353 63 78

Whatsapp 2:

0 (541) 353 63 78

Stres, hormon bozukluğu, genetik alt yapı, hazır yemek alışkanlığı, fast food tarzı beslenme, diyabet ve birçok sebebi hanımların ve erkeklerin korkulu rüyası olan aşırı kiloların temel sebepleri arasında sayabiliriz. Merak etmeyin! Profesyonel yaşam koçunuz ve beslenme uzmanınız olarak vücudunuzdaki depresyona sebep olan fazla kilolarınızı en sağlıklı ve sadece size özel uyguladığımız diyetlerle vermenize yardımcı oluyoruz.

İnsan olarak doğa aracılığıyla bize sunulmuş olan her besin kaynağından yararlanmamız vücudumuzun vitamin ve mineral deposunu sabitlemek için büyük önem taşımaktadır. Ancak bunu yaparken bazen bu tatların güzelliğine kendimizi kaptırıyoruz sonra da istenmeyen sonuçlardan kurtulmanın yollarını arıyoruz. Danışmanınız olarak doğal besin kaynaklarının günlük ya da haftalık olarak kullanım miktarları hakkında sizi bilgilendiriyoruz böylece hayatınızın kalan bölümünde yaşam kalitenizi artırmanıza katkı sağlıyoruz.

Afyonkarahisar Danışmanlık firması olarak eklemlerinizin nefes almasına yardımcı olurken içinizde taşıdığınız fazla yükten kurtulmanızı en özel ve sadece sizin vücudunuzun ihtiyacına göre hazırlanmış formüllerle sağlıyoruz. Nazar Özel Beslenme ve Yaşam Koçluğu adıyla firmamızda önce vücut analizinizi yapıyoruz ve öykünüzü içeren raporu hazırlıyoruz takip eden süreçte besin değerlerine karar veriyoruz ve inceltme hedefine doğru hareket ediyoruz. İlk başladığınız evreden istenilen ideal evreye ulaşana kadar tüm beden ölçülerinizi kayıt altına alarak psikolojinize de artı yönde katkı sağlıyoruz. Daha sağlıklı ve size özel sonuçlar için danışmanınıza danışmanızı tavsiye ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR