• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nazarım Su

Adres :

Cumhuriyet Mah. Şehit Ali Aktaş Cad. No: 16/c Saray Ankara » Pursaklar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasemin Arı - Olcay Arı

E-Posta Adresi :

sarayli-06@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 932 55 29

Whatsapp 2:

0 (554) 187 08 90

Whatsapp 3:

0 (551) 074 85 11

Whatsapp 4:

0 (552) 570 03 28

Whatsapp 5:

0 (537) 348 23 61

Ankara’da bulunan Nazarım Su isimli firmamız hizmet sektöründe yer almaktadır ve birmilyonnokta.com üyesidir. İhtiyacınız olan boyutta içme sularını adreslerinize doru fiyata kısa sürede ulaştırırız.

Su yaşamınızda en çok tükettiğiniz sıvıdır. Uzmanlar sağlıklı bir bireyin günde 2 litre su tüketmesi gerektiğini belirtmektedir. Sağlıklı yaşam için bol su tüketimi gerekmektedir fakat tükettiğiniz suyun kalitesi de sağlığınız üzerinde etkilidir. Tüketeceğiniz suyun PH değerinin tüketime uygun, içimi yumuşak, berrak görünüme sahip, zararlı mikroorganizmalardan arınık olması gerekmektedir. İçtiğiniz suyun koku bulundurmamasına da dikkat etmeniz gerekmektedir. Suda koku hissetmeniz suyun yanlış koşullarda depolandığının göstergesidir. Güneş altında depolanan sular ambalajlarındaki kimyasalları içine alır, sağlığı tehlikeye atar ve sürekli buharlaşıp şişe içerisinde kalmaları yüzünden koku oluşur. Rutubetli alanlarda depolanan sularda da koku problemi bulunmaktadır. Ankara hizmet sektöründe yer alan firmamızdan PH değeri tüketime uygun, içimi yumuşak, berrak, kokusuz ve kaliteli suları doğru fiyatlara adreslerinize getirtebilirsiniz.

Satışa sunduğumuz suları uygun depolama koşullarında saklar suların tatlarında dış etmenlerden dolayı herhangi bir bozulma oluşmasının önüne geçeriz. Firmamızdan ihtiyacınız olan boyutta su siparişi verebilirsiniz. Toplu kullanım alanları için bardak su siparişinde bulunabilirsiniz. Bardak sularımızın kullanımı hem daha işlevsel hem de daha hijyeniktir. Damacana su siparişlerinizde dilerseniz cam damacana tercih edebilirsiniz. Su pompası satışlarımızda mevcuttur. Sağlıklı ve lezzetli suyu doğru fiyatlara adresinize getirtmek için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR