• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nazlı Erzar Epilasyon ve Güzellik Merkezi

Adres :

Cemal Gürsel Cad. No: 65/1 Cebeci Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nazlı Erzar

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 495 08 84

Nazlı Erzar Epilasyon ve Güzellik Merkezi isimli kaliteli ve güvenilir hizmet sahibi firmamız da birmilyonnokta.com üyesi olarak büyüme hızına büyük bir ivme kazandıran firmalar arasında yerini aldı. Güzellik ve bakım denince akla ilk gelen yer olmayı başardık ve tam hız zirveye doğru ilerlemekteyiz. Yedi yirmi dört bakım hizmeti veren firmamız, müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Müşterilerinin sağlık kurallarına uygun bir şekilde hizmet vermeyi esas alan firmamız, her gün düzenli olarak mekân temizliği yapmaktadır. Firmamız, bununla da kalmıyor çalışan kadrosunun kişisel bakımına ve disiplinli çalışmasına da önem veriyor, düzenli kontrollerde bulunuyor. Her hizmetinde adeta kalitesini konuşturan firmamız, eşsiz hizmeti ve ferah salonu ile hizmet vermeye devam ediyor.

Ankara güzellik, kalıcı makyaj ve kalıcı oje uygulaması, dudak renklendirme işlemi, takma kirpik ve tırnak uygulaması, lazer epilasyon, cilt maskesi ve masajı, gözenek sıkılaştırma, bölgesel zayıflama, altın oran kaş tasarımı hizmetlerini vermektedir. Yedi yirmi dört güzellik ve bakım üzerine hizmet veren firmamız, kullanmakta olduğu kozmetik ürünlerde marka kullanmakta ve son kullanma tarihinin geçmemiş olmasına dikkat etmektedir. Bunun yanı sıra firmamız, kullandığı her aleti temizleyip yeni bir kullanıma hazır hale getirmektedir. Benzeri olmayan bir performans ve enerji ile müşterisine hizmet vermektedir.

Randevu sistemi ile çalışan ve bakım hizmeti veren firmamızı arayarak dilediğiniz zamana randevu oluşturabilirsiniz. Bununla beraber sosyal medya hesabımız üzerinden geçmiş hizmetlerimizi görüp değerlendirebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz. Güzellik ve bakım uzmanı firmamız, sizlere hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR