• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nazlı Yol Yardım

Adres :

- Antalya » Alanya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kemal Nazlı

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 600 69 66

Nazlı Yol Yardım firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. İnsanlar günlük hayatlarında sürekli olarak seyahat halindedir. Bundaki temel sebep ev ve iş arası gibi mesafeler olmasıdır. İnsanların yaptıkları kısa ve uzun mesafeli seyahatlerde en çok tercih ettiği ulaşım araçları arabalardır. Çok fazla işe yarayan ve kullanımıyla insanlara büyük bir avantaj sağlayan arabalar bazen insanlara sorunlar çıkarabilmektedir. Hangi model ya da hangi tür araç olursa olsun sorun çıkarma potansiyeline sahiptir. Bu sebeple araç sorunları en aza indirmek ve aracınızın problem çıkarmasını engellemek için düzenli olarak periyodik bakım yaptırılması gerekmektedir. Ancak buna rağmen bazen araçlar yine sorun çıkarabilmektedir. Bu sebeple sizlere sorun çıkaran ve yolda bırakan araçların güvenli bir şekilde kurtarılmasına Antalya yol yardım sektöründe yardımcı olmaktayız.

Firma olarak sizlere sunduğumuz tüm hizmetleri sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda gerçekleşmektedir. Firmamız müşteri odaklı bir firma olup sizlerin sorunlarını kolayca ve hızlıca çözmeye çalışmaktadır. Müşteri memnuniyeti için yine firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetleri en uygun fiyatlar ile birlikte sunmaya çalışmaktadır.

Firma olarak saat fark etmeksizin 7/24 günün her saati sizlere hizmet vermekteyiz. Sizlerin hızlıca ve kolayca kurtulmasını sağlamak için bu hizmeti de sizlere sunmaktayız. Firmamızda çalışan tüm arkadaşlarımız alanında gerekli deneyime sahip insanlardır. Böylece aracınızın kurtulması sırasında ikinci bir zararı önüne geçmiş bulunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR