• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nb Güzellik & Ağda Salonu

Adres :

Güneykent Mahallesi 234 Nolu Caddesi No: 30 Gaziantep » Şahinbey

Sektör :

Yetkili Kişi :

Handan Kartoğlu

E-Posta Adresi :

nehirberennb@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 560 60 69

Bayanların güzellik ve estetik dünyasına en harika dokunuşlarda bulunmaktayız. Güzelliklerine güzellik katmak isteyen, yeni trendler, stiller ve tarzlar arayanlara en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Estetik ve bakım ihtiyaçlarınızı sağlıklı ve güvenilir ellere, bizlere bırakın. En yeni ekipmanlarla estetik dünyasında yeni çığırlar açmak bizim işimiz.

Güzellik salonumuzda acısız terapiler, ağdalar, el ayak bakımı, cilt bakımları, saç sağlığı ve bakımı ve bir çok makyaj seçeneklerini sizlere sunuyoruz. Daha bir çok seçenek ve çeşitlilikle hizmet vermekteyiz. Güzelliğinizi işini bilen, tecrübeli, titiz, insan sağlığını her şeyden önce olduğu bilincini taşıyan bizlere emanet edin.

Güzelliğin merkezi Gaziantep Şahinbey de sizlere yakınlığı, samimiyeti, kaliteyi sunan bir kuruluşuz. Salonumuzu sizlere nezih, güvenilir, modern ekipmanlar eşliğinde sizlere hizmete her gün yeniden hazırlıyoruz. Güzelliğiniz için hiçbir eksiklik hissetmeyeceğiniz bir mekan. Kolay ulaşabileceğiniz, geldiğinizde yüzünüz gülerek çıkabileceğiniz bir güzellik salonu.

İnsan olmanın gerekliliğinin, kadınların hassasiyetinin ve öneminin bilinciyle hizmet sunmaktayız. Güzelliğini bir kat daha pekiştirmek için bizden talep edeceğiniz çok yönlü çalışmalarımızla mutluluğunuza ortak olmaktayız. Bayanların özel olduğu hissiyatını hiç göz ardı etmeden sizlere hizmet verme vizyonunu taşıyoruz. Salonumuzda; makyajın bir çok çeşidini, saç bakımının en modern halini, ağda ve cilt bakımının güvenilir ve sağlıklı olanını, estetik ve güzellik üzerine gerekli olan tüm çalışmalarımızı sizlere tecrübeli ellerle sunuyoruz. Güzel bir kadın çok şey anlatır. Tavsiyelerinizi hizmetimizle garanti ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR