• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ncl Vip Estetik

Adres :

- Eskişehir » Tepebaşı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Beyza Öncel

E-Posta Adresi :

beyzaoncel_190@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 585 17 13

Güzellik herkes için görecelidir ancak kadınlar için vazgeçilmezdir. Bu asırlardır hiç değişmeyen en önemli gerçektir. Güzellik elbette herkes için önemlidir ama bu konuda daha çok düşünen ve bir şeyler yapmaya çalışan elbette kadınlarımızdır. Bu sonuç bu yüzden hiçte şaşırtıcı değildir. Ncl Vip Estetik olarak siz değerli hanımlarımızın bu isteklerinin farkındayız. Bu yüzden alanımızda uzman kişilerimizle Eskişehir güzellik merkezi olarak hizmetinizdeyiz.

Merkezimizde kullanılan bütün ürünler ve yöntemler son gelişmeler göz önünde bulundurularak yapılmaktadır. Bu yüzden kullandığımız bütün yöntemlerde gelişmeleri yakından takip ediyor, siz değerli müşterilerimize en iyi ve kaliteli hizmet şartlarını sunmaya çalışıyoruz. Özellikle merkezimizde kişiye özel hizmet vermekteyiz. Bilindiği gibi bu gibi yerlerde hijyen büyük önem arz etmektedir. Bu yüzden kullanılan materyallerin kişiye özel olmasına kesinlikle özen gösteriyoruz. Böylelikle hijyen ve temizlik yüzünden doğabilecek bütün sorunları en aza indirmiş oluyoruz. Müşterilerimizin isteklerini göz önünde bulundurarak, onların isteklerini yerine getiriyor, merkezimizden memnuniyetle ayrılmaları için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

Alanımızda işinin uzmanları olan kişilerin engin tecrübeleri ile müşterilerimizin isteklerini yerine getirmekte ve müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız. Merkezimizde kurallara uygun ve de hijyenik ortamda sağladığımız hizmet kalitesi ile Eskişehir halkının eşsiz güzelliğine sahip olan kadınların cilt bakımı ve estetik bakımını yapmaktayız. Sizler de merkezimizin kaliteli ve de hijyenik hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Cilt bakımınız emin ellerde.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR