• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Neco Oto Yol Yardım

Adres :

Karapınar Mah Organize Sanayi 14 Blok No: 6 Altınordu Ordu Ordu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Necmettin Alan

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (543) 514 27 81

Whatsapp 2:

0 (543) 514 27 81

Whatsapp 3:

0 (537) 236 90 00

Kurtarıcı araç vasıtası ile yol yardım ve araç taşıma hizmetleri başta olmak üzere birçok alanda sizlerin yanında olmaya hazırız. Firmamız kalite ve güveni bir arada sunuyor.

Ordu Neco Oto Yol Yardım olarak, yaptığımız işi sadece otomobil çekmek olarak basitleştirmek istemiyoruz, bu bakış açısı bize yanlış geliyor, çünkü yaptığımız işin birçok risk boyutu mevcut. İşimizi son derece özenli ve güvenli şekilde yürütmediğimiz takdirde hem insanlara hem de çevreye büyük zararları dokunabilir. Önceliğimiz işimizi güvenilir ve hassas şekilde yürütmek. Tabi bunları yaparken de siz değerli müşterilerimizin mutluluğu ile memnuniyetini kazanmak. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile sizlere bu güveni problemsiz şekilde yansıtıyoruz, sizler de bize güvenerek bunu gösteriyorsunuz. Sektörde ki öncü kuruluşlardan birisi olarak hedefimize ulaşmış bulunuyoruz, fakat buna rağmen daha iyi olabilmek için her geçen gün çaba sarf ediyoruz. Başarının sırrı kaliteden geçer diyerek yola çıkıyoruz.

Dünya üzerinde hızla gelişen teknolojiyi de kullanarak işimizde ki kaliteyi ve zamandan tasarrufu sağlamaktayız. Kısacası biz işimizi her anlamda mükemmel yapıyoruz. Sizler de alanında uzman bir firma ile çalışmak istiyorsanız hemen bizi arayın. Bulunduğunuz yere en kısa sürede gelerek sorununuzu tespit edip gerekli çözümleri uygulamaya sokarız. Bizim için yer, zaman ve mekân fark etmez. Her şeyden önemlisi siz değerli müşterilerimizin mutluluğu ve memnuniyetidir. Kaliteli ve güvenilir hizmet sizin de hakkınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR