• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nefes Fizyoterapi Danışmanlık Merkezi

Adres :

Güneşli Mahallesi 515 Sokak No: 22/a İzmir » Konak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gonca Hazal Çınar

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 977 29 57

Nefes Fizyoterapi Danışmanlık Merkezi birmilyonnokta.com üyesi olarak İzmir Konak’ta faaliyetlerine devam etmektedir. Bizler herkesin sağlıklı bir yaşamı hak ettiğine inanıyoruz. Bunun için öncelikle kişinin yaşam standartlarını kendi olanaklarıyla yükseltmesi, hareketsiz bir yaşamdan kaçınması gerekir.

Her ne kadar sağlıklı bir yaşam için kişinin yaşam standartlarına dikkat etmesi gerekse de kimi zaman çeşitli nedenlerle hastalıklar, çeşitli sağlık sorunları oluşabilmektedir. Bu noktada kemik yapısında, iskelet sisteminde ve diğer alanlarda yaşanan sorunlar için fizik tedavi alınması gerekmektedir. Bununla birlikte fizik tedavide mutlaka eğitimli, uzman hekimlerden destek alınmalıdır. Aksi taktirde sağlığınıza kavuşmayı arzularken sağlığınızdan olabilirsiniz.

İzmir sağlık sektörünün öncülerinden birisi olarak bizler her biri alanında eğitimlerini tamamlamış, deneyim sahibi, tecrübeli, işini severek bir ekiple hizmet veriyoruz. Hastalarımızın sağlığına kavuşması adına özverili bir çalışma süreci takip ediyor, en kısa sürede en etkili biçimde sağlığınıza kavuşmanıza yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Sağlık alanında meydana gelen her türlü gelişmeyi yakından takip ediyor, en güncel tedaviler ve bilimsel esaslar çerçevesinde sağlık hizmetleri sunuyoruz. Fizik tedavi merkezi olarak boyun fıtığı tedavisi, manuel terapi merkezi, fizyoterapi merkezi, bel ağrısı tedavisi, nörolojik rehabilitasyon merkezi, manuel terapi merkezi, duyu bütünleme terapisi, down sendromu terapisi, otizm terapisi ve çok daha fazlasını yerine getiriyoruz. Hastalarımızın özel durumlarına göre seanslar belirliyor, en kısa sürede başarılı sonuçlara ulaşmaya gayret gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR