• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nemesis Playstation

Adres :

Cumhuriyet Mahallesiendüstri Sokak 5 A Çubuk/ankara Ankara » Çubuk

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fuat Gökşin

E-Posta Adresi :

terminaction@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 930 94 40

Whatsapp 2:

0 (530) 930 94 40

Nemesis Playstation olarak sizlere keyifli dakikalar geçirmeniz için birçok seçeneği bir arada sunuyoruz. Playstation günümüzde eğlenmek ve boş zamanı değerlendirmek için en çok kullanılan oyun konsollarından birisidir. İçerisinde birçok oyun bulunan bu oyun konsolu ile bilgisayardan daha fazla zevk alarak oyun oynayabilir ve güzel zaman geçirebilirsiniz. Firma olarak sizlere Playstation oynayabileceğiniz güzel bir salon sunuyoruz. İçeride arkadaşlarınız ile rahat şekilde oyun oynayarak güzel zaman geçirebileceğiniz salonumuz sizlere ferah bir ortam sunuyor. Rahat koltuklarda ne kadar uzun süre oyun oynarsanız oynayın yorulmaz ve keyif alırsınız. Oyun oynarken istediğiniz içeceği içerek oyun heyecanını arttırabilirsiniz.

Firma olarak Ankara eğlence sektöründe uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Oyun salonumuz içerisinde sizler için farklı imkânlar hazırlanmıştır. Oyunlarınızı oynarken rahat etmeniz için elimizden gelenin en iyisini yapmak için uğraşıyoruz. Dostlarınız ile boş vakitlerinizi değerlendirmek adına salonumuzdan yararlanabilir ve huzurlu bir ortamda oyun oynayabilirsiniz. Playstation cafe olarak farklı oyun seçeneklerini de sizler için sunarak her zevke hitap eden oyunlar seçilmektedir.

Firma olarak Playstation cihazlarınız ile ilgili olarak teknik destek de sunmaktayız. Evinizde kullandığınız cihazlar arıza yaptığında yani çalışma noktasında sorun yaşadığında bize başvurabilirsiniz. Cihazınızın ihtiyacı olan yedek parçaların temini ve cihazınızın sorunsuz şekilde çalışması bizim tarafımızdan sağlanacaktır. Ayrıca evinizde oyun oynamak istediğiniz de playstation kiralama hizmetimizden de yararlanabilir ve uygun fiyatlara güzel zaman geçirebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR