• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nergiz Bizim Pastaneleri

Adres :

Huzurevleri Mah. Doktor Sıtkı Göral Cad. No: 129/e Diyarbakır » Kayapınar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Çetin

E-Posta Adresi :

ayaz73617@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 847 99 37

Whatsapp 2:

0 (539) 346 59 64

Diyarbakır’da kaliteli, güvenilir ve lezzetli pastane ürünlerini müşterilerimiz ile buluşturan Nergis Bizim Pastaneleri isimli firmamız birmilyonnokta.com üyesidir. Türk kültürünün en gözde tatlısı olmakla birlikte Türk kültürünün diğer dünya ülkelerince de tanınmasında oldukça önemli bir etkiye sahip olan baklava, gerek zengin içeriği, gerek gevrekliği gerekse de işçiliği bakımından hemen hemen herkesin favori tatlıları arasında yer almaktadır.

Firmamız olarak oldukça uzun yıllardır hizmet sağladığımız sektörümüz alanında onlarca farklı baklava çeşidini müşterilerimiz ile buluşturmaktayız. Soğuk baklavadan burma kadayıfa, şekerpareden fıstıklı baklavaya, cevizli baklavadan fıstıklı dürüm baklavaya kadar her damak zevkine hitap edebilecek ürün çeşitlerimizi müşterilerimiz ile buluşturmaktayız.

Sadece baklava çeşitleri üzerine değil yaş pasta, kuru pasta ve kol böreği çeşitlerimizle de müşterilerimizin istekleri doğrultusunda taze ürünler hazırlamaktayız. İşin mutfağından başlayarak öğrendiğimiz bilgi, birikim ve tecrübelerimiz ile müşterilerimize her zaman kaliteli hizmetler sunmak amacıyla kesintisiz olarak çalışmaya devam etmekteyiz.

İşinde uzman kadromuz ve dinamik çalışma arkadaşlarımız sayesinde hızlı ve seri hizmet anlayışının adresi konumda yer almaktayız. Diyarbakır pasta ve pastane hizmeti sunan pek çok firmaya karşın müşterilerimize sunduğumuz uygun fiyatlı hizmet anlayışımızla sektörümüzde ön planda yer almaktayız. Her geçen gün hizmet kitlemizi genişletmeye devam ederken hizmet vermeye başladığımız ilk günkü kalitemizi koruyarak sürekli kendimizi de geliştirmekteyiz. Sektörümüzde çalışmalarımızı dürüstlükle ve dikkatle devam ettirirken müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmak amacıyla titizlikle çalışmaya devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR