• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nesa Sistem Yapı Ürünleri

Adres :

Turgut Özal Bulvarı Denizer Sokak Parkverde Residence A Blok Ofis 5 Taşdelen İstanbul » Çekmeköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kani Akkuş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (553) 685 80 51

Nesa Sistem Yapı Ürünleri, İstanbul izolasyon mantolama yalıtım sektöründe hizmet veren birmilyon.com ailesinin bir üyesidir. Yapılar ve binalar insan hayatında önemli bir yere sahiptir. Barınma ihtiyacının karşılanmasından çok daha fazlasıdır. Ofiste çok hızlı geçen iş akışının bozulmamasından evlerde huzurlu bir şekilde yaşanmasına uzanan detayların en iyi çözümünü bulmak için doğru adrestesiniz.

Alanında uzman kadromuz ile inşaat sektörü için çok değerli olan hizmetlerine yardımcı olarak süreci hızlandırmaktayız. Çatı bir yapının olmazsa olmazıdır. İnşaat süresince keyif ile kullanabileceğiniz en uygun çatı yalıtım ürünleri kullanılmaktadır.

Geniş hizmet yelpazemiz içerisinde bulunan yapı malzemeleri satışı hizmetimiz, çatı yalıtım ürünleri ve izolasyon malzemeleri satışı yapmaktayız. Kısacası birbirinden farklı sektörler ve koşullara uygun olarak her şeyi yapmaktayız.

Diğer hizmetlerimiz ise de izolasyon firması hizmeti, izolasyon malzemeleri satışı, çatı izolasyonu, kaplama fırsatları, buhar kesici örtü, izolasyon sistemleri sunmaktayız. Ayrıca hizmetlerimizin içerisinde de buhar kesici örtü ile metal çatı kaplamada yer almaktadır. Kısacası bir inşaatın kalbi olan çatı ve izolasyon dendiği zaman ilk akla gelen firmaların arasında yer almaktayız. Alanında uzman kadromuz ve sahip olduğumuz tecrübe ile de kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Yangında dayanıklı çatı izolasyonundan cephe kaplamaya kadar sizleri çok özel bir çalışma ile buluşturmaktayız. Daha detaylı bilgi almak ve aklınıza takılan bütün sorularında yanıtlarını bulmak için firmamızı arayın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR