• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Neşeli Patikler Photography

Adres :

Meclis Mahallesi Gelincik Sokak Boutique Daca Çekmeköy İstanbul İstanbul » Çekmeköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gülşah Süngü

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

neselipatikler@outlook.com.tr

Whatsapp 1:

0 (538) 356 00 00

Whatsapp 2:

0 (538) 356 00 00

Küçük mucizelerinizi hayata kazandırırken sizlerin yanında oluyoruz. Her anınızı gelecek yıllarınıza armağan ediyoruz. Neşeli Patikler Photography ailesi olarak, değerli annelerimizin en mutlu anlarına ortak olmaktan gurur duyuyoruz. İstanbul basın yayın sektöründe doğum ve çocuk fotoğrafçılığı hizmetimizle en güzel ve en anlamlı kareleri sizler için fotoğraflıyoruz. İşimizi severek, isteyerek, özenle ve dikkatle yapıyoruz. Bu sayede değerli anne ve babalarımızın güvenini kazanarak, sektörde tercih edilen başlıca isimler arasında yer alıyoruz.

Hamilelik döneminde fotoğraf çekimleri, doğum anında ve sonrasında fotoğraf çekimleri, çocuklarınız için stüdyo ve dış çekimler, doğum günlerinde çekimler sizlere verdiğimiz hizmetler arasındadır. Sizlerin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarımızı tüm kalitesiyle gerçekleştiriyoruz. Sizlerin mutluluğunu gelecek yılla taşımak için profesyonel çekimler yapıyoruz. Alanımızda aldığımız eğitimler ve kazandığımız tecrübeler sayesinde sizlere kusursuz çekimlerimizle hizmet veriyoruz. Özel istekleriniz doğrultusunda da çalışmalar yapıyoruz. En güzel fotoğraf kareleri için hayal gücümüzden yardım alarak komik, şirin, ilginç, dikkat çekici ve düşündürücü çalışmalar yapıyoruz. Bu da ekibimizin farkını ortaya koyuyor. Çünkü sizler için sıradan çalışmalar yapmaktansa eşsiz çalışmalar yaparak en değerli anlarınızı güzelleştiriyoruz.

Profesyonel ekibimizle birlikte yaptığımız bu çalışmaları uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden itibaren de en güzel fotoğraf kareleri için kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz. Güler yüzlü, samimi, neşeli ve saygılı ekibimizle her zaman yanınızdayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR