• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Netses İşitme Cihazları Satış Merkezi

Adres :

Zincirli Mahallesi Kömürcü Mehmet Baysal İş Hanı Kat: 1 No: 102 ( Üç Yıldız Otel Yanındayız ) Aksaray » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tevfik Akbay

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

netses68@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 570 68 01

Netses İşitme Cihazları Satış Merkezi ailesi olarak bizler de www.birmilyonnokta.com sitesinin bir üyesiyiz. Hayat içerisinde sağlık konusunda sıkıntılar yaşanabilir, duyma yetisinde zorluk yaşanabilmektedir.

Bu durum hayatın normal akışı içerisinde yaşanmasında oldukça büyük zorluklar yaşanmasına sebep verebilmektedir. Bu sebeple de eskisi gibi yaşamına devam etmek isteyenler için bizler Aksaray medikal ve tıbbi cihaz sektörü içerisinde yerimizi aldık.

Deneyimli, işini severek ve titizlik içerisinde yapan, güler yüzlü, alanında uzman, en önemlisi de her zaman memnun müşteri düşüncesi içerisinde hareket eden çalışma ekibimiz ile birlikte sizlere en kaliteli, en güvenilir hizmeti sunabilmek için durmadan çalışıyoruz. Hijyen konusunda en ufak bir ihmale bile yer verilmeyen işletmemizde sizleri en kaliteli işitme cihazları ile buluşturuyoruz. Sadece satış zamanında sizlerin yanınızda değil, ürünün satış işlemini gerçekleştirdikten sonra bile her zaman sizlerin yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Çünkü hizmet kalitemiz ve anlayışımız içerisinde bu düşünce yapısı bulunmaktadır. Bu sayede siz değerli müşterilerimizin yıllardan beri bizlere layık olarak gördüğü güven duygusunu kazandık. Bu güven duygusunu kaybetmemek aksine daha da arttırmak için işimizi aynı anlayış ve prensip içerisinde büyük bir titizlik içerisinde sürdürmeye devam ediyoruz. Aksaray’ın merkezinde bulunan merkezimizde siz değerli müşterilerimizin hayatlarına kaldığı yerden devam edebilmenizi sağlayabilmek, hayatlarınızı daha da anlamlı hale getirebilmek için en kısa sürede layık olduğunuz kalitedeki ürünlerimiz ile buluşturabilmek amacıyla sabırsızlanıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler