• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

New Saç Tasarım ve Güzellik Salonu

Adres :

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. No. 57 Batuhan Apt. No.2 İstanbul » Beylikdüzü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gamze Yılmaz - Serap Kızılırmak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

srp.81@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (534) 783 81 66

Whatsapp 2:

0 (546) 265 53 65

Alanında oldukça profesyonel ve özgün tarzda hizmetleri ile tanınan New Saç Tasarım ve Güzellik Salonu firmamız, oldukça geniş ve zengin bir saç stil içeriğini işletme bünyesinde barındırmaktadır. Saç tasarım ve güzellik salonu hizmetleri alanında kesintisiz ve etkin bir iş anlayışına sahip olan markamız, alanında üst düzey çalışmaları ile öne çıkmaktadır. Bilhassa saç tasarım alanında devrim yaratan çalışmaları ile kadınların hizmetinde olmaya devam eden New Saç Tasarım ve Güzellik Salonu markamız, oldukça geniş ve kapsamlı içerikli hizmet seçenekleriyle de dikkat çekmeyi başarıyor.

İstanbul Beylikdüzü saç tasarım ve güzellik salonu şubesi ile hizmette sınır tanımayan markamız, alanında örnek marka imajı teşkil etmekte ve tüm hizmetlerini de kendi sektörünün gelişimi adına gerçekleştirmektedir. Alanında profesyonel çalışmaları ile bilinen New Saç Tasarım ve Güzellik Salonu firmamız, genel müşteri memnuniyetini de çok önemsemekte ve bütün hizmetlerini de bu doğrultuda sunmaktadır. Pek değerli müşterilerinin duygu ve düşüncelerine de çok önem veren firmamız, genel müşteri memnuniyeti kapsamında envaiçeşit hizmetlerini sürekli olarak geliştirmekte ve modern şartlar altında güncellemektedir.

Çeşitli saç tasarım, cilt bakım, gelin saçı ve profesyonel makyaj uygulamalarına büyük kolaylıkla ulaşabileceğiniz New Saç Tasarım ve Güzellik Salonu alanında lider çalışmalar gerçekleştirmenin haklı gururunu ve mutluluğunu yaşamaktadır. Gün içerisinde firmamıza GSM telefon numaramız veyahut güzellik merkezi şubemiz aracılığıyla kolaylıkla erişebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR