• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nilay Güzellik Salonu

Adres :

Bağlar Çeşme Mah. Doğan Araslı Bulvarı Orion Park Sitesi C 1 Blok Kat: 2 Daire: 3 ( İş Bankası Karşısındayız ) İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Filiz Çekin

E-Posta Adresi :

filizcekinnn@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 866 90 05

Değişim ve güzelliğin bilinen adresi salonumuz, bu sektörde hizmet sunmaya başladığından bu yana müşterilerimiz için daima gelişerek ve değişerek yoluna devam etmektedir. Kaliteli hizmetin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve bunu en ön planda tutarak bu yolda daha iyi olma amacıyla ilerliyoruz. Güzellik merkezimiz, kendini her zaman bakımlı ve sağlıklı görmek isteyen tüm müşterilerimize açıktır.

Sizlere en iyi hizmetleri bir arada sunabilen merkezimizde birçok alanda iyileştirmeler yapılmaktadır. Merkezimizde bulunan zayıflama cihazlarımız sağlığınıza kavuşturmak için sizleri beklemektedir. Geçmek bilmeyen akneler ve düzelmemekte inatçı olan cildiniz, sizin için bir problem olmaktan çıksın. Dikkatle yaptığımızı cilt analizlerimiz sonucu size en uygun tedaviyi bulup, en ideal şekilde uyguluyoruz. Kirpik lifting işlemimiz sayesinde çarpıcı bakışlara sahip olmak da artık çok kolay. Yüz ifadenize canlılık katacak dudak dolgusu, merkezimizde acısız ve en iyi şekilde yapılmaktadır. Tüm hijyen kurallarına uyarak dikkatle çalışan, işinde uzman ve güler yüzlü ekibimiz her daim hizmet için merkezimizde siz değerli müşterilerimizi beklemektedir. İstanbul güzellik sektörü denilince ilk akla gelen merkez olmak, bizi her zaman gururlandırmakta ve daha iyi olabilmek için motive etmektedir.

Merkezimizde yapılan G5 masajı, bölgesel dolaşımda iyileşme, ağrıda azalma, ciltte sıkılaşma, bölgesel zayıflama ve daha birçok faydasıyla hayat kalitenizde artış sağlamak için sizlerin hizmetine açıktır. Kalitemiz, kullandığımız donanımlı aletlerimiz, güler yüzlü ekibimiz ve daima değer verdiğimiz müşterilerimizin memnuniyeti sayesinde bu sektörde her zaman emin adımlarla yürümekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR