• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nilgünün Tasarımları Hobi ve Sanat Atölyesi

Adres :

Fevzipaşa Mah. Güveniş Cad. No: 38/a Fevzipaşa İlkokulu Karşısı Tekirdağ » Çerkezköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nilgün Sarı - Şerif Sarı

E-Posta Adresi :

serifsari1975@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 520 28 59

Whatsapp 2:

0 (536) 520 30 79

Eğitim sektöründe kalitesini konuşturan Nilgünün Tasarımları Hobi ve Sanat Atölyesi isimli firmamız birmilyonnokta.com üyelerinden biri olmasıyla övünür. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size en iyi hizmeti vermek adına kendimizi sürekli geliştirmekteyiz. Tekirdağ eğitim sektöründe hizmet vermekte olan firmamız, bünyesinde bulunan atölyelerinde polyester ve yanı sıra ahşap boyama kursları vermektedir. Her türlü ahşap ve polyester boyama hizmetimiz mevcuttur.

Mobilya geri dönüşüm alanının öncü merkezlerinden olan firmamızın, sunduğu kalitesiyle vazgeçilmezlerinizden olacağımızı garanti ederiz. Mobilya yenileme hizmeti bakımından, alanında profesyonel personellerimizle, ihtiyacınız olan her türlü destek için buradayız. Aynı şekilde sahip olduğumuz özveriyi siz değerli müşterilerimizle buluşturmak adına da canla başla çalışmaktayız.

Merkezimizde çocuklarınızın ilgi alanlarına yönelik, onları geliştirmek adına yapılan etkinliklerimizde mevcuttur. Beraber yapabileceğiniz etkinliklerle siz ve çocuğunuz arasındaki bağ daha da güçlenecektir. Çocuğunuzla uyumunuzun artması için, size her bakımdan destek verecek, alanında uzman personellerimizle hizmetinizdeyiz. Firmamızın bu bağı güçlendirmek adına, siz ve çocuğunuza yönelik doğru etkinliği seçeceği konusunda bize güvenebilirsiniz.

Firmamız duvar dekorasyonu da yapmaktadır. Duvar dekorasyon firmaları arasında, en çok tercih edilen firmalardan biri olduğumuzu söylemekten gurur duyarız. Tüm bunların yanı sıra evlerinize güzellik katması adına tercih edebileceğiniz, hepsi birbirinden şık dekoratif ürünlerin satışını da yapmaktayız. Kendi imalatımız olan, hediyelik ürünlerin satışı hizmetimizle bu alanda da kalitemizi konuşturmaktayız. Yediden yetmişe etrafınızdaki herkese, özel olduklarını hissettirmek için bize güvenebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR