• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nimet Ana

Adres :

Hürriyet Mahallesi Mevlana Caddesi 8/a Melikgazi Kayseri Kayseri » Melikgazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Remziye Somyürek

E-Posta Adresi :

nimetana@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 246 95 07

Whatsapp 2:

0 (537) 246 95 07

Whatsapp 3:

0 (553) 019 02 56

Kayseri pasta ve pastane sektöründe hizmet vermek için kurulmuş olan firmamız sizlere lezzeti ve doğallığı bir arada sunmaktadır. Konumumuz itibari ile kolay bir alanda bulunan pastanemiz en lezzetli malzemeleri sizler için bir araya getirerek harika lezzetleri bir arada sizlere tek bir çatı altında sunmaktadır.

Kayseri içerisinde ev yapımı lezzetlere ulaşabileceğiniz kaliteli ve lezzeti ile bilinen bir pastane arıyorsanız eğer doğru adreste bulunuyorsunuz. Özel günleriniz için en lezzetli tatlı ve unlu mamulleri bizlerden tedarik edebilirsiniz.

Firma olarak ev yapımı tatlı çeşitleri, yufka satışı, el açması mantı, katmer, kuru pasta, kesme çorba, yaprak sarma, kuru yufka, organik köy yumurtası, el açması baklava gibi hem organik hem de lezzetli ürünleri bir arada sunmaktayız.

Günümüzde organik yumurta bulmak olduk zorlu bir iştir. Bu nedenle bizler organik olduğuna %100 inandığımız ve nasıl yetiştirildiğine bizzat tanık olduğumuz yumurtaları sizlere sunuyor ve bu yumurtalardan diğer ürünlerimizi hazırlıyoruz. Sağlıklı ve organik beslenme konusunda sizlere en ideal ve en güvenilir ürünleri sunuyoruz.

Özel günleriniz için bizlerden baklava, el açması baklava, el açması mantı, kuru pasta, kuru yufka vb. tatlı ve tuzlu tatlıların malzemelerini alabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşarak hangi üründen ne kadar istediğinizi ve ne zamana hazır olması gerektiğini bizlere söylemeniz yeterli olacaktır. Siparişiniz en kısa sürede özenli bir şekilde hazırlanarak evinize teslim edilir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR