• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nira Oto Kuaför

Adres :

Çağlayan Mah. 2080 Sok. Ülker Apt. Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Ülker

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (541) 485 17 07

Araçlarımızın bakımı bizim için çok önemlidir. Her yer gibi araçlarımızda temiz ve bakımlı olmasını isteriz. Araçlarımıza ne oranda ilgi gösterirsek onlarda o kadar uzun süre bizlere dayanır. Araçlarımızı sürekli kullanmakta olup bu da yıpranmalarına ve bakım ve onarıma ihtiyaç duymalarına neden olur. Bu yüzden her araç gibi onlarında bakım, kontrol ve tamirlerini yaptırmalıyız. Nira oto kuaför olarak sizlere aradığınız hizmeti sunmaktayız. Aracınızın her detayıyla ilgilenmekte ve en ufak bir ayrıntıyı bile atlamamaktayız.

Antalya otomotiv olarak çeşitli hizmetlerimiz mevcut olup bunlardan bazıları ise oto yıkama işlemidir. Aracınıza hak ettiği temizliği ve özeni göstermekteyiz. İç dış detaylı temizlik işlemimiz mevcuttur. Yine oto klima temizliği işlemimiz bulunmaktadır. Aracınızı her türlü pislik ve bakteriden arındırmak için araç dezenfekte işlemimiz mevcuttur. Pasta cila işlemimiz, motor koruma işlemimiz, motor yıkama işlemimiz, oto kuaför seçeneklerimiz mevcuttur.

Araçlarınız için seramik kaplama işlemi, oto far temizliği, soğuk cilalı araç yıkama işlemi, boya koruma gibi daha birçok işlemimiz mevcuttur. Usta elemanlarımız ve uzman kadromuzla sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız. İşlemlerimiz büyük bir ayrıntıyla ve titizlikle yapılmakta olup araçlarınıza en ufak bir zarar vermeden uygulamalarımız yapılmaktadır. Son teknoloji araçlardan da faydalanılarak işlemlerimiz yapılmakta olup gönül rahatlığıyla araçlarınınız bakım, onarım, tamir ve temizliği için bizlere güvenebilirsiniz. Sizin ve araçlarınızın memnuniyetini sağlamak bizim önceliğimizdir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR