• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nişantaşı Diş Hekimi Dr Özge Çetin Gedik

Adres :

Valikonağı Cad. Mim Kemal Apt. No: 72 D: 1 Şişli/istanbul İstanbul » Şişli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özge Çetin Gedik

E-Posta Adresi :

dtoozgecetın2323@windowslive.com

Whatsapp 1:

0 (530) 789 25 24

Diş Hekimi Dr. Özge Çetin Gedik, ağız ve diş sağlığı konusunda sahip olduğu tecrübe ve bilgi ile sizler için hizmet vermektedir. Ağız ve diş sağlığı ülkemizde önemsenmeyen konular arasında yer alır. Ancak sağlık ile ilgili konular arasında en fazla dikkat edilmesi gereken seçenekler arasındadır. Diş Hekimi Dr. Özge Çetin Gedik konusunda sahip olduğu bilgi ve tecrübe ile sizlere ağız ve diş sağlığı ile ilgili olarak en kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktadır.

İstanbul medikal ve tıbbi cihaz sektörüne faaliyet gösteren Özge Çetin Gedik’ten pek çok farklı konuda hizmet alabilirsiniz. Hizmet seçeneklerimiz içerisinde estetik diş tasarımları bulunmaktadır. Diş kaplamaları ve diğer ürünler ile yapılan tasarımlar ile birlikte çok daha güzel ve özel bir gülüşe sahip olabilirsiniz. Sağlıklı dişlere sahip olabilmeniz için sunulan diğer hizmet seçenekleri ile rahat şekilde yemek yiyebilir ve soğuk şeyleri sorunsuz içebilirsiniz. Dişleriniz için kanal tedavisi, dolgu ve implant gibi tedavi seçenekleri uygulanabilmektedir. Bu tedavilerde kullanılan özel ekipmanlar ile tedaviniz ağrısız ve sorunsuz şekilde bitirilmektedir. Tedavi seçeneklerimiz içerisinde bulunan ortodonti tedavileri ile eğik ya da yanlış çıkmış olan veya çene yapısına uygun olmayan dişleriniz farklı aparatlar ile düzeltilebilmektedir. Çarpık şekilde çıkan dişlerinizi düzelterek estetik olarak güzel görünmelerini sağlayabilirsiniz.

Ağız ve diş sağlığı tedavilerimiz sadece yetişkinler için değil çocuklar içinde uygulanmaktadır. Çocukların hayatlarının devamında sorunsuz dişlere sahip olması için bizi tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR