• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nizam Butik Otel Büyükada

Adres :

Nizam Mahallesi Nizam Caddesi No: 53 İstanbul » Adalar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Rıza Çülban

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@nizambutikotel.com

Whatsapp 1:

0 (544) 382 10 12

İstanbul’da bulunan Nizam Butik Otel Büyükada isimli firmamız birmilyonnokta.com üyesidir ve turizm sektöründe hizmet vermektedir. Müşteri odaklı gerçekleştirdiğimiz hizmetlerde sizlere huzur içerisinde, konforlu ve hijyenik koşullarda dinlenme olanağı sunarız.

Konaklama için tercih edeceğiniz işletmelerin güvenilir, temiz olduğundan; doğru fiyatlara hizmet verdiğinden, güzel bir konumda bulunduğundan emin olmanız gerekir. Güvenliğinizin sağlanmadığı, gereğince temizlenmeyen, konumu ihtiyaç duyulan yerlere uzak kalan oteller konaklamanızda sorunlar yaratabilir. İstanbul turizm sektöründe hizmet veren butik otelimiz yılların getirmiş olduğu hizmet kalitesi ve sağladığımız yüksek müşteri memnuniyeti ile sektörün en güvenilir firmaları arasında yer alır. Butik otelimizde hijyen ve sanitasyon kuralları titizlik ile uygulanmakta, müşterilerimizin sağlığı riske atılmamaktadır. Sunduğumuz uygun fiyatlar ile müşterilerimizi mağdur etmeyiz. Doğa içi otelimizde sorunlardan, yoğunluktan uzaklaşıp dinlenmenin keyfini sürerken ihtiyacınız halinde çeşitli işletmelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Adalarda aradığınız konfor ve kalitede bulacağınız aile otelimiz deniz manzarası ile konaklamanızın huzur vericiliğini arttırır. Müşteri memnuniyet ve sağlığını ön planda tuttuğumuz için konforlu ve işlevsel şekilde tasarlanmış odalarımız her müşteri çıkışı yapıldığında titizlik ile temizlenir. Sunulan kaliteli hizmet karşılığında talep ettiğimiz ücret gayet makuldür. Adalarda uygun fiyata konforlu bir konaklama yaşamak isteyenlerin tercihi butik otelimizdir.

Siz de adalarda temiz, güvenli konforlu, doğa içinde, deniz manzaralı bir butik otelde uygun fiyatlara konaklamak isterseniz nezih aile otelimizi tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR