• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nizip Ambalaj Plastik

Adres :

Saha Mahallesi Kahraman Sokak No: 40/a Nizip/gaziantep ( Ziraat Bankası Arkası) Gaziantep » Nizip

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Aksoy

E-Posta Adresi :

mustafaaksoycfy504@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 612 77 00

Nizip Ambalaj Plastik olarak;gaziantep nizip pet bardak satışı,gaziantep nizip ambalaj firmaları,gaziantep nizip ambalaj toptancıları,gaziantep nizip ambalaj malzemeleri satışı,gaziantep nizip ambalaj toptancısı,gaziantep nizip karton bardak satışı,gaziantep nizip poşet satışı,gaziantep nizip Kilo ile poşet satışları,gaziantep nizip Baskılı poşet imalatı,gaziantep nizip köpük tabak satan firmalar,gaziantep nizip temizlik ürünleri satışı, vb alanda hizmet vermekteyiz.

Gaziantep Ambalajolarak, ambalaj ve paketleme alanında önder ve güvenilir marka olarak sizlere hizmet vermekten büyük gurur duyuyoruz. Ambalaj ve paketleme sektöründe en inovatif firmalardan birisi olanNizip Ambalaj Plastik;Gaziantep /Nizipşubesi ile paket ve ambalaj malzemelerini temini konusunda alanında en başarılı firmalardan bir tanesidir. Uzman ve güler yüzlü çalışan paketleme ekip kadromuz ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Ambalaj sanayisindeki teknolojik gelişmeleri de pek yakından takip ederek modernize bir çalışma şekliyle her geçen gün kendimizi daha güzele ve daha yeniye hazırlıyoruz. Bu sayede sizlere daha güzel şekilde hizmet verebiliyor ve üstün kalitemizden asla ödün vermiyoruz. Streç film şeridi, naylon çöp poşeti, karton bardak, temizlik malzemeleri, plastik çatal, plastik kaşık ve plastik bıçak satım işleri konusunda uzman olan ekibimiz; en güzel şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

Nizip Ambalaj Plastikbünyesinde; büyük şirket ve firmalar için özel toplu satış uygulamalarımız bulunmaktadır. Yıllardır başarıyla sunduğumuz hizmetleri, yüksek kalite standartları çerçevesinde en makul ücretlere sizlere buluşturmaya çalışıyoruz. Firma olarak yegane amacımız; sizlere en uygun fiyata en güzel hizmeti sağlamaktır. Alanında uzman ve deneyimli satış elemanlarımızla sektör devi firma olarak hizmetlerimize devam etmekteyiz. Firma olarak sunduğumuz hizmetlerin kalitesinden kesinlikle ödün vermemeye büyük çaba göstermekteyiz.Nizip Ambalaj Plastikolarak,Gaziantep /Nizipşubemizde siz kıymetli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR