• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

No: 52 Giyim Mağazası

Adres :

Yenimahalle Sanayiciler Caddesi No: 19/b Atatürk Ortaokulu Karşısı Altınordu Ordu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sinan Türkyılmaz

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 864 10 07

Whatsapp 2:

0 (555) 043 07 07

Bir birmilyonnokta.comsisteminin başarılı üyesi olan No: 52 Giyim Mağazası değerli müşterileri için çeşitli ürünleri ile hizmet vermeye devam etmektedir. Birçok ihtiyacını karşılayabileceğiniz mağazamız sizlere geniş bir yelpazede giyim ürünleri sunmaktadır. Mağazamız montundan pantolonuna, tişörtünden eşofmanına birçok çeşitli kategoride olanak tanımaktadır. Popüler olan trendleri her zaman takip etmekte ve mağazamıza getirmekteyiz.

Senenin ve mevsimin renkleriyle dizili askılarımızda size uygun ürünleri bulabileceğinize garanti vermekteyiz. Ürünlerimizin kumaş, renk ve dikim kalitesi ile asla işimizden ödün vermeyiz. Güler yüzlü ve ilgili ekibimiz seçim yapma, aradığını size getirme gibi birçok yardımda bulunmaktadır. Her zaman siz müşterilerimizin keyifli alışverişler yaşamınızı sağlayabilmek bizler için keyiflendirici bir duygudur. Çünkü işimizi doğru, dürüst, çizgimizden şaşmadan ve hoşgörülü bir şekilde yapmaya çalışmak temel prensiplerimiz arasındadır. Bu yüzden bizleri her alışveriş gününüzde güvenle tercih edebilirsiniz.

Ordu giyim sektöründe uygun, kaliteli ve hesaplı ürün imkanı sunan sayılı mağazalar arasında bulunmaktan onur duymaktayız. Müşterilerimizin iyiliğini düşünerek hep daha fazlasını eklediğimiz hizmet politikamız bizleri başarılı bir şekilde yükselmemizi kolaylaştırmaktadır. Daha geniş bir yelpazede sunduğumuz kaliteli ürünlerimiz sayesinde müşterilerimiz bizleri memnuniyetle önermektedir. Zaman içinde bizlere guru veren bu durum ihtiyaç duyduğumuz motivasyonu sağlamaktadır. Çalışma disiplinimizi bırakmadan ilerleyerek kendimizi daha da geliştireceğimize maksimum bir derecede inanmaktayız. Sizlerin önemli buluşma günleriniz veya spor günleriniz için mağazamıza uğramanızı beklemekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR