• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nöbetci Tesisatçı Su Arıtma Sistemleri

Adres :

Selahaddini Eyyubi Mah Fuar Sokak No: 4/7 Selçuklu Konya Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ercan Tekin-ali Yeşil

E-Posta Adresi :

nobetcitesisatci@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 821 88 35

Whatsapp 2:

0 (534) 821 88 35

Whatsapp 3:

0 (534) 226 32 48

Konya tesisat ve bakım onarım hizmeti veren bir işletme olarak su arıtma sistemleri kurulum ve bakımının yanı sıra çamaşır ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalar ile şofbenlerde meydana gelen arızaların giderilmesini sağlıyoruz. Giderlerinizde meydana gelen tıkanıklıklar için de gerekli açma işlemlerini büyük bir titizlikle yerine getiriyoruz.

Daha sağlıklı su içmenin bir yolu olarak yaygın şekilde kullanılan su arıtma sistemlerinde apartman modelleri ya da tezgâh altı ozmoz modelleri için kurulum işlemini gerçekleştiriyor ve bu sayede müşterilerimize şebeke suyunu istenmeyen mikroorganizmalardan arındırarak ekonomik bir şekilde tüketebilme olanağı sağlıyoruz. Suda bulunan istenmeyen maddeleri ayrıştıran ve tüketicilere sağlıklı bir su tüketme imkânı veren bu cihazlarda yer alan filtreleri belirli periyotlarla değiştirerek arıtma cihazlarının işlevini optimum seviyede gerçekleştirmeye devam etmesini sağlıyoruz.

Günlük hayatı sıkıntıya sokacak sorunların başında gelen beyaz eşya arızalarında da gerekli tamirat işlemlerini kısa sürede gerçekleştirerek hayatı müşterilerimiz için olağan akışına döndürmeye yardımcı oluyoruz. Çamaşır ya da bulaşık makinenizde meydana gelen sorunları çözmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu eşyaların dışında pek çok evde sıcak su temin etmek amacıyla tercih edilen bir cihaz olan şofbenlerdeki arızalar da tarafımızdan çözüme kavuşturuluyor. Yaşam alanınızda karşılaştığınız sorun bir cihaz arızası değil de gider tıkanıklığı ise bu durumda da bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde gider sorunlarını etkili yöntemlerle ortadan kaldırıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR