• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

North Group Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.ş

Adres :

Cevizli Mah. Köroğlu Cad. No: 3 Kat: 1 Daire: 4 Afraze Plaza İstanbul » Kartal

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Ayışık

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

İstanbul sigorta finans sektöründe adını duyurmuş olan North Group Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.ş isimli firma birmilyonnokta.com üyesidir. Sigortacılık, yaşanabilecek risklerin gerçekleşmesi durumunda doğabilecek zararları gidermek için kullanılan mali bir araçtır. Sigorta sözleşmesi, sigorta yapılması için hukuken gerekli sözleşmedir. İnsanların tüm varlık ve girişimleri risk dediğimiz belirsizliklerin tehdidi altındadır.

Sigorta, risklerin gerçekleşmesi halinde doğan zararı karşılar, böylece geleceğin maddi açıdan belirli hale gelmesini sağlar. Sigorta kişi ve kurumlara güven sağlar, böylece geleceğin planlanmasını mümkün kılar, girişimciliği teşvik eder. Biz firma olarak bahsi geçen riskli durumlarda yaşayabileceğin kayıpları gidermek adına kurulmuş olup bu yolda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Yaşayabileceğiniz herhangi bir afet, kaza gibi beklenmedik ve istenmeyen durumlarda sizlerin yanında olarak maddi destek sağlıyoruz.

Şirketimizde deprem sigortası, hayat sigortası, trafik sigortası, yangın sigortası, ferdi kaza sigortası, sağlık sigortası, konut sigortası, hayat sigortası hizmetleri sunmaktayız. Sektördeki tecrübemiz ve işimize verdiğimiz önem sayesinde sizlere kaliteli hizmet ve güvence vermekteyiz. Bireysel emeklilik, ferdi kaza, sağlık ve hayat sigortaları kapsamında hem sigorta hem de emeklilik sigortası planlarımızla sunduğumuz farklı ürün alternatiflerimiz ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile geleceğinizi güvence altına almak için çok çalışıyoruz.

Sunduğumuz hizmetler sayesinde geleceğinizi garanti altına alıp yaşayabileceğiniz afet ve kaza gibi durumlarda kendinizi yalnız hissetmez ve zor duruma düşmezsiniz. Aynı zamanda bireysel emeklilik sigortası hizmetimiz sayesinde emekliliğinizi, sağlık sigortamız ile de sağlığınızı garanti altına alır, geleceğiniz için endişe etmeyi bırakırsınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR