• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nostalji Süt

Adres :

Küçükyalı / Maltepe / İstanbul İstanbul » Maltepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Uysal

E-Posta Adresi :

hasanuysal@windoslive.com

Whatsapp 1:

0 (530) 603 32 32

Süt, günümüzde inek, manda, keçi vs. hayvanlarından sağılan ve besin değeri yönünden oldukça zengin bir yaşam sıvısıdır. İçerdiği zengin besinler, canlıların yaşamı için oldukça önemlidir. Bu nedenle firmamız Nostalji Süt, sağılabilen hayvanlardan elde edilen süt ile sektörde emin adımlarla ilerlemekte ve müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Zengin besin değerli süt için çiftliklerimizdeki hayvanlar organik olarak beslenmekte ve sağlık taramaları, bakımları ihmal edilmemektedir. Hayvanların bakımı konusundan birçok deneyimli çalışanımız bulunmakta ve sütlerin hazırlanış aşamasında tamamen doğal ve organik yollar izlemekteyiz. Yemyeşil arazilerde beslenen hayvanlarımız, sağlıklı ve doğal bir yaşam içinde sütleri sağılmaktadır. Hayvanlardan elde edilen bu sütler organik ve doğal halleri ile incelenmek için götürülmekte daha sonra gerekli taramalar yapılmakla birlikte satışa sunulmaktadır. Sofralarınıza kadar uzanan bu beyaz, sıcacık ve tertemiz taze lezzet müşterilerimizin de memnuniyetini sağlamaktadır.

Zengin besin değerli ve birçok insanın severek tükettiği süt, firmamız tarafından özen içerisinde hijyenik ortamlarda sağılmaktadır. Sütün sterilliği sağlandıktan sonra taptaze lezzeti ile sofralarınızda yer almaktadır. Deneyimli çalışanlarımız, çiftçilerimiz ve güler yüzlü elemanlarımızla İstanbul Yeme İçme ve Eğlence sektörü içerisinde başarılı ve emin adımlarla ilerlemekteyiz. Nostalji Süt firması olarak doğrudan tüketicilerimizin damak tatlarına hitap etmeye özen gösteriyor ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda gerekli olan hizmeti kolay bir biçimde sağlıyoruz. Tüketicilerin geri dönüşleri ve talepleriyle geliştirdiğimiz yenilikçi yapımızla sektör içinde yerimizi korumaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR