• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Notebook Market

Adres :

Kızılsaray Mahallesi 61.sokak No: 3-z-25(eski Asat Veznelerinin Oldugu İş Hanı) Muratpaşa/antalya Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gökhan Kelebek

E-Posta Adresi :

gkkelebek03@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 770 25 65

Whatsapp 2:

0 (530) 770 25 65

Notebook Market olarak; çeşitli masaüstü ve dizüstü bilgisayar çeşitlerini firmamız bünyemizden bulunduruyor, alım satış işleriyle ilgileniyor, yedek parça satışı ve temini yapıyor, tamirat ve servis işlerinizle ilgileniyoruz. Hewlett Packard, Dell, Asus, Lenovo, Toshiba, Acer gibi pek çok marka başta olmak üzere bilgisayarların alım satım işlemlerini yapabileceğiniz firmamızda, pek çok bilgisayar modeli için yedek parça temini de yapabilirsiniz. Windows, Macintosh, Linux ve Pardus işletim sistemli bilgisayarlarınızla uzman çalışma ekibimiz özenle ilgilenmektedir.

Laptop bilgisayarlarınız için batarya satışı, LCD monitör tamiri, tablet PC tamiri yapılmaktadır. Ayrıca sıfır notebook satışımız da hizmetlerimiz arasındadır. Bilgisayarlarınız için; RAM, ekran kartı, ana kart, işlemci, ses kartı gibi dahili sistem ekipmanlarınız kolaylıkla temin edilebilmektedir. Klavye, mouse, hoparlör, monitör, mikrofon ve benzeri pek çok harici bilgisayar aksesuarlarının da alım satım ve tamiratını yapan firmamız, bünyesinde alanında uzman teknikerlere çalışmaktadır. Bilgisayar konusunda tecrübeli ve ilgili personellerimizle Antalya Muratpaşa şubemizde hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Son teknolojik gelişmeleri de olabildiğince yakından takip eden teknik kadromuz, sosyal medya üzerinden de sizlere ulaşıyor ve sosyal medya platformları vasıtasıyla sizlerle iletişim kuruyor ve önerilerinize kulak veriyor. Asıl ilkemiz olan müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat düsturumuzdan sapmadan siz kıymetli müşterilerimize kalite standartları çerçevesinde en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz. Antalya Muratpaşa Bilgisayar ve Bilişim şubemizle siz teknoloji severlerin hizmetinizde olmaktan gurur duymaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR