• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nsy Lastik

Adres :

Göztepe Mahallesi Göztepe Sokak No: 25 Anadolu Hisarı İstanbul » Beykoz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kamil Torun

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 215 80 64

İstanbul oto lastik ve jant alanında uzun yıllar boyunca çalışarak edinmiş olduğu tecrübe ve deneyimler ile müşterilerine profesyonel bir şekilde hizmet veren firmamız NSY Lastik birmilyonnokta.com üyeleri arasında yer almaktadır.

Firmamız sizler için oto lastik tamiri, yol yardım, balans ayarı, nitrojen gaz, araç bakımı ve oto lastik değişimi gibi pek çok hizmeti bir arada sunmaktadır. Uzman ekibimiz aracınızı donanımlı ekipmanları ile detaylı bir şekilde inceleyerek sorunları kısa sürede tespit etmektedir ve sorunları kısa sürede ve kalıcı bir şekilde ortadan kaldırmaktadırlar.

Müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun kalmasını her zaman çok önemsiyoruz. Hizmetlerimizden %100 memnun şekilde ayrılmaları için elimizden geleni yapıyoruz. İhtiyaçlarına uygun çözümleri her zaman en iyi şekilde sunuyoruz. Hizmetlerimizin her zaman arkasında duruyoruz. Bir sorun yaşamanız durumunda sorunu kısa sürede çözüyoruz.

İş yerimizi ziyaret eden müşterilerimizi daima güler yüzle karşılıyoruz. Araçlarını inceleyip sorunları tespit ederek gerekli işlemleri uyguluyoruz. Her zaman piyasanın altındaki fiyatlarla çalışarak asla kalitemizden ödün vermiyoruz. Düzenli şekilde kampanyalar düzenleyerek de müşterilerimize avantajlı teklifler sunuyoruz.

Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ve uygun fiyatlarımızdan en iyi şekilde faydalanmak için telefon numaramızdan bizi arayabilir, WhatsApp hattımıza mesaj atabilir ya da e-posta adresimize mail atabilirsiniz. Kısa süre içinde sizlere dönüş yaparak aklınıza takılan soruları teker teker cevaplıyoruz. Hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR