• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nuhun Gemisi Veteriner Kliniği

Adres :

Mevlana Mah. Papatya Cad. No: 13/d Kayseri » Talas

Sektör :

Yetkili Kişi :

Veteriner Hekim Yahya Arslan

E-Posta Adresi :

nuhungemisikayseri@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 711 50 25

Kayseri evcil hayvan sektörünün önde gelen ve en çok tercih edilen firmalarından biri olan Nuhun Gemisi Veteriner Kliniği ailesi olarak değerli dostlarımıza en iyi hizmetleri sunmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz. Hayatımızın bir parçası olan hayvan dostlarımızın bakımı ve hayat kalitesini daha üst seviyelere taşımak için gerekli tüm hizmetleri tek bir adreste sizlere sunuyoruz. Konforlu bir yaşam için gerekli olan tüm ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyor ve hayvanlarınızın mutluluklarına ortak oluyoruz.

Alanında uzman, gerekli akademik eğitimleri almış kadromuzla beraber sizlerin güvenle tercih edebileceği bir adres olmaya devam ediyoruz. Profesyonel hizmet anlayışımız ve güler yüzlü ekibimizle hayvanlarınız için gerekli tüm işlemleri tespit ediyor ve bunları en iyi hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz.

Aşı, kısırlaştırma işlemi, doğum, ameliyat gibi istemeyen durumları anında tespit ediyor ve en kısa süre içerisinde yapılması gereken tüm işlemleri hayata geçiriyoruz. Röntgen, tomografi ve laboratuvarlarımızda yapılması gereken tüm işlemleri en hızlı şekilde tespit ediyoruz ve bu doğrultuda yapılacakları belirliyoruz.

Hayvan psikolojisinden anlayan veterinerlerimiz ile sizlere en iyi hizmetlerin kapısını açıyoruz. Uygun fiyat politikamız ile tüm dostlarımız için en iyi bakımları sunuyoruz. Hayvana dair her şeyi bünyemizde bulundurarak tüm ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap veriyoruz. Bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşarak randevu alabilir ve hizmetlerimizden dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR