• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nur Büfe Tekel Bayi

Adres :

Çaylı Mah. Milli Egemenlik Cad.no: 15/a Ortaca Muğla Muğla » Ortaca

Sektör :

Yetkili Kişi :

İdris Orhan

E-Posta Adresi :

idrisorhan48@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 787 80 48

Whatsapp 2:

0 (536) 813 69 20

Firmamız size en özel alkol çeşitlerini sizlere sunmak için özenle çalışmaya devam ediyor. Birbirinden farklı alkol çeşitlerini denemek istiyorsanız bizi ziyaret ederek ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Her markaya ulaşacak ve çeşitlerimizi oldukça beğeneceksiniz. Tekel alışverişlerinizi artık rahatlıkla yapacaksınız. Sizler için her geçen gün çalışmalarımızı yenileyerek tüm tüketici kolaylıkları sunuyoruz.

Adımızdan sıkça söz ettirerek akla ilk gelen tekel shop olmayı başardık. Sizler de bizi tercih ederek çalışmalarımıza tanıklık edebilirsiniz. Alışverişin en güzel ve en pratiğini sizlere sunuyoruz. Alo paket servisimizden yararlanarak evinizden çıkmadan tekel ihtiyaçlarınızı karşılayacaksınız.

Evden çıkmadan alışveriş artık çok kolay... Online hizmetler sayesinde tüm isteklerinize ulaşacaksınız. Ürün seçeneklerimizi inceleyerek isteklerinizi bildirebilirsiniz. Hızlı teslimata ve müşteri memnuniyetine gereken önemi vererek tekel hizmeti sunuyoruz.

Aradığınız alkol çeşitlerini bulamıyorsanız mutlaka bizi tercih etmelisiniz. Alkol ürünlerinin yanı sıra meyve, kuruyemiş, meze, su gibi isteklerinizi sipariş edebilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. İstediğiniz saatte bize ulaşarak siparişlerinizi verebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR