• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nur Oto Kurtarıcı

Adres :

Erdemli Sanayi Sitesi 3041 Sokak 1e Mersin » Erdemli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Yılmaz

E-Posta Adresi :

alylmz955@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 667 46 51

Whatsapp 2:

0 (536) 346 83 50

Mersin/ Erdemli ’de hizmet vermekte olan firmamız Nur Oto Kurtarıcı birmilyonnokta.com un üyesidir. Mersin yol yardım sektörü içinde önemli paya sahip olan firmamız siz değerli müşterilerimiz için; hem çekici hizmeti vermekteyiz hem de yol yardım hizmeti vermekteyiz. Firma olarak sektörde öncü olmaktan dolayı gurur duyuyoruz. İlk kurulduğu günden itibaren her zaman en iyiyi yapma gayretinde olan firmamız bunu sağlamak adına çok çaba sarf etmektedir.

Kazanın ya da araç arızasının ne zaman olacağını kestiremeyiz. Bu olumsuz olaylar yaşandığında bulunduğumuz yere en yakın yardım alabileceğimiz yer bizim önem taşır. İşte tam bu noktada firmamız geniş servis ağı ile sizlerin yardımına gelir. Hızlı aksiyon alan çalışanlarımız en kısa sürede bulunduğunuz yere gelip yine aynı hızla hasar tespiti yaparlar. Bizlere telefon numaralarımızdan her saat diliminde ulaşabilirsiniz, destek isteyebilirsiniz. Bulunduğunuz noktaya gelerek ye olay yerinde müdahale ederiz ya da çekici hizmetimiz ile aracınızı istediğiniz yere taşırız.

Firma olarak müşteri memnuniyetini sağlamak ve kaliteli hizmetler verebilmek temel hedeflerimiz arasındadır. Bu iki hedefi gerçekleştiren firmamız müşterilerin güvenini de kazanmış olmaktadır. Bu sayede de müşterilerimiz ile kocaman bir aile haline gelmekteyiz. Firma çalışanlarımız çözüm odaklı, genç, dinamik ve işlerinde uzman kişiler arasından seçilmektedir. Müşterilerimiz için sunduğumuz hizmetlere uygulanan fiyatlarımız piyasa şartları göz önüne alındığında çok makul seviyelerde kalmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR