• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nur Yapı Tasarım

Adres :

Boduroğlu Mahallesi 53 Sokak No: 74 Otopark Altı Bim Karşısı Manisa » Kırkağaç

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kerim Tezcan

E-Posta Adresi :

k.tezcan_79@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 452 21 22

Her zaman sizlere daha güzel yaşam alanları sunabilmek için hizmet veren Nur Yapı Tasarım işletmemiz www.birmilyonnokta.com sitesinin üyeleri içerisinde yerini alıştır. Yaşam alanları, insanların hayatının büyük bir kısmının geçirildiği yerler olarak önemli bir konuma sahip olmaktadır. Aynı zamanda da iş yerleri de aynı şekilde önemli olmaktadır.

Bu iki önemli alanlar için her zaman en iyisi ve kalitelisini isteyenlere aradıkları hizmeti sunabilmek amacıyla Manisa hizmet sektörü içerisinde yerimizi aldık. Deneyimli, alanında uzman, güler yüzlü, işini severek ve titizlik içerisinde yapan ve en önemlisi her zaman memnun müşteri düşüncesi içerisinde faaliyet gösteren çalışma ekibimiz ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimiz içerisinde duşakabin, çelik kapı, ferforje, pvc pencere, çelik çatı, su ve elektrik tesisatı, bina içi tadilat ince işçilik bulunmaktadır. Sizlerin bu konulardaki ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek amacı ile çalışmaya başladığımız bu sektör içerisinde kaliteli ve güvenilir işçiliği sizlere sunabilmekten dolayı son derece mutluyuz.

Size bir telefon kadar uzakta olan işletmemize dilediğiniz zaman ulaşabilir ve dilediğiniz güne bizleri çağırabilirsiniz. Manisa’nın hemen hemen her yerine hizmet veren işletmemiz olarak daha çok müşterilerimize ulaşabilmek ve onların hayatlarına dokunabilmek için kalitemizden asla ödün vermiyoruz. Her zaman sizin yanınızda olan işletmemiz, fiyat konusunda da sizlerin yanınıza olmaktadır. İşinde son derece deneyimli, kaliteli malzemeler ve güvenilir hizmeti ile her zaman sizlerin yanınızda olmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR