• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nuray Güzellik Türban Tasarım Make Up

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nuray Ünal

Türkiye'de kadınlar için en çok kullanılan gündelik aksesuarlardan bir olan türban, farklı tasarımlar ile daha estetik ve özel bir görünüme kavuşturulabilir. Ayrıca türban kullanımı ile birlikte makyaj uygulamalarına özen gösterilmesi sayesinde kadınlar daha güzel ve daha özel bir görünüme sahip olabilir. Örneğin, Ankara Pursaklar ilçesinde bu noktada hizmet almak istediğinizde, Nuray Güzellik Türban Tasarım Make Up işletmesi olarak sizlere hizmet veriyoruz.

Firmamızın hizmet standartları arasında temel olarak türban tasarımları uygulanması ve farklı makyaj uygulamaları yer alırken, özellikle değişen makyaj hizmetlerimiz de yer almaktadır. Bu yapısı ile birlikte Nuray Güzellik Türban Tasarım Make Up işletmesi olarak Ankara güzellik merkezi sektöründe en özel işletmelerden birini oluşturuyoruz. Firmamız sayesinde başta türban tasarım olmak üzere gelin makyajı, dermapen uygulaması, kalıcı makyaj, kıl tekniği ile kaş, fondöten uygulamaları, bb glow uygulaması, kirpik uygulamaları, kalıcı oje ve tematik makyaj hizmetleri alabilirsiniz.

Sadece işletme bazında gündelik veya özel günler için istenilen makyaj ve saç tasarımları ile türban tasarımı değil tiyatro, film setleri, dizi seti ve reklam setleri gibi alanlarda da profesyonel makyaj ve tasarım hizmetleri ile yer alıyoruz. Ünlü oyuncular ve film setleri için gerçekleştirdiğimiz profesyonel makyaj hizmetleri ile sektörün en profesyonel işletmelerinden birini oluşturuyoruz. Bu profesyonel yapımız sayesinde uygun fiyatlar, çalışma disiplini ve sürekli olarak gelişmeleri takip eden güncel bir işletme hizmet avantajına ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR