• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nuray Ünlü Unlu Mamülleri

Adres :

Çilehane Mahallesi Şehit Ayhan Kalkan Caddesi No: 62 Samsun » Bafra

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nuray Ünlü

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (544) 423 81 74

Samsun Bafra’da birmilyonnokta.com üyesi işletmelerden birisi olarak yoluna devam eden Nuray Ünlü Unlu Mamülleri lezzeti, kalitesi, güvenilirliği ile öne çıkmaktadır. Unlu mamuller besin ürünleri arasında olmazsa olmazlardandır. Kültürel ve geleneksel olarak sofralarımızın olmazsa olmazları arasında mutlaka unlu mamuller yer almaktadır. Ancak önemli olan kaliteli ve lezzetli ürünlere ulaşmaktır. Bizler müşterilerimiz tam de bunu sağlıyor, her biri birbirinden lezzetli onlarca ürün ile sofralarınızı şenlendiriyoruz.

Samsun yeme içme ve eğlence sektöründe yılların bilgi ve birikimiyle yola çıktık. Kısa sürede benzersiz ürünler ve menülerle fark yaratarak Bafra’nın en çok tercih edilen unlu mamuller satıcısı haline geldik. Ancak sizlerin hep daha iyisini hak ettiğinizi biliyoruz ve sizlere değer veriyoruz. Bu nedenle daima daha fazlası, daha kalitelisi ve daha lezzetlisi adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

İşletme olarak her evin, her sofranın ve her damak zevkinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verme gayesindeyiz. Bu kapsamda baklava yufkası satışı, el yapımı mantı satışı, el yapımı erişte satışı, kuru yufka satışı, toptan yufka satışı, kaypancak çorbalık satışı, dondurulmuş mantı satışı ve çok daha fazlasını gerçekleştiriyoruz.

Kaliteden kesinlikle taviz vermediğimizi ürünlerimizde en iyi hammaddeleri kullanıyor, bütün ürünlerimizin doğal olmasını ve bu sayede sizin için en sağlıklı unlu mamullerin ortaya çıkmasını sağlıyoruz. Lezzetlerimizin her zaman unutulmaz olması yanında uygun fiyatlarımızla öne çıkıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR