• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nuray Yıldız İzmir Güzellik

Adres :

Manas Bulvarı No: 10 Avcılar Exclusive İç Kapı No: 5 ( Ziraat Katılım Bankası Üstü ) İzmir » Bayraklı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gamze Atar

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (549) 770 35 35

Nuran Yıldız İzmir Güzellik Merkezi olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam ediyor. Tarihin de bize gösterdiği üzeri geçmişten günümüze kadar dış görünüşün insan ilişkilerinde göz görülür çok büyük bir etkisi vardır. Artık teknolojinin de gelişmesiyle beraber çok fazla yeni cihaz ve yenilikler sayesinde daha da kolay bir şekilde istediğimiz değişiklikleri kendimize kolayca uygulamasını yatırabilmekteyiz. Ancak güzellik merkezlerinin sayısında ki büyük artışlar ve insanın kendini doğrudan etkileyen bir durumdur. O yüzden doğru merkezi ve doğru elleri tercih etmek ileride üzülmemeniz için çok önemlidir.

İzmir güzellik merkezi sektöründe hizmet veren Nuran Yıldız İzmir Güzellik merkezi olarak size en güvenli ve uygun hizmeti sağlamaktayız. Müşteri memnuniyetinin, isteklerinin ve güvenliği bizim için çok önemli bir unsurdur. Bu doğrultuda verdiğimiz hizmet dünya standartlarında modern bir hizmet anlayışı ile çalışmaktayız. Ve çok sıkı bir güvenlik ve hizmet politikası uygulamaktayız. Yine müşteri memnuniyeti için işinde gerekli tün eğitimleri almış, deneyimli, çalışkan ve özverili bir şekilde çalışan insanlar ile çalışmaktayız. Çalışanlarımızın sizin için güven ve rahat bir ortam sağlamak için tüm sorularınızı cevaplamaktan kaçınmazlar.

Yine müşteri memnuniyeti içi merkezimizde son kalite de ürünler ile çalışılmaktadır. Kurulduğu günden itibaren sektöründe öncü firma olmak için çalışan firmamız size bu doğrultuda hizmet sağlamak için çalışır. Hizmetimizden faydalanmak için tek yapmanız gereken merkezimize teşrif etmektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR