• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nuriş Çelik Konstrüksiyon ve Tesisat

Adres :

Kuştepe Mah. Biracılar Sok. No: 20-22/2 İstanbul » Şişli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuncer Sahtiyan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

tuncer.sahtiyan@nuriscelik.com

Whatsapp 1:

0 (532) 064 53 76

İstanbul’da pek çok metal işleme faaliyetini yöneten firmamız Nuriş Çelik Konstrüksiyon ve Tesisat birmilyonnokta.com üyeleri arasında yer almaktadır. Firmamız modern zamanda ihtiyaç duyulan ve yoğun şekilde talep gören birçok farklı alanda hizmetler sunmaktadır. İstanbul metal sektöründe yeniliklerin ve gelişmelerin bir öncüsü olan firmamız modern çalışma yöntemlerini bu şekilde yönlendirerek ilerlemeye devam etmektedir.

Firmamız çelik işleme alanı başta olmak üzere; mekanik tesisat, basınçlı ve basınçsız kap imalatı, çelik yapı sistemleri ve çelik konstrüksiyon hizmetleri olmak üzere geniş bir portfolyoda hizmet sunmaktadır. Yenilikçi yöntem ve teknikleri tercih ederek, uzun süreler boyunca dayanıklı hak ettiğiniz tüm alanlarda faaliyet göstermeyi sürdürüyoruz.

Nuriş Çelik Konstrüksiyon ve Tesisat ailesi olarak çalışma prensiplerimizi her zaman dürüst ve tutarlı bir disiplin çerçevesinde sürdürmekteyiz. Yaptığımız işlerde tercih ettiğimiz yüksek kaliteli malzeme ve işçilik anlayışı ile kaliteden ödün vermeden ilerlemeye devam ediyoruz. Sorumluluk bilinci yüksek, alanında deneyimli ve profesyonel ekibimizle talep ettiğiniz her konuda çözüm üretiyoruz.

Siz değerli müşterilerimize kaliteli süreçler sunmak ve memnuniyetinizi en yüksek düzeyde sağlamak firmamız için oldukça değerli ve önemlidir. Sizler de İstanbul’da metal konstrüksiyon ve tesisat alanında hizmet almak için kaliteli bir firma arayışı içinde iseniz, doğru adrestesiniz. Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız. Daha detaylı bilgi almak ve hizmet kapsamımızdan haberdar olmak için bize telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR