• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ocak Kalıp

Adres :

İkitelli Pik Dökümcüler 4 / Blok No: 3 İstanbul Başakşehir İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ramazan Ocak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@ocakkalip.net

Whatsapp 1:

0 (532) 203 82 80

Whatsapp 2:

0 (532) 203 82 80

Firmamızda kurulduğu günden bu güne gerek kurumsal gerekse özel alanlarınızda size hizmet veriyoruz. Size sunduğumuz yangın söndürme cihazlarıyla sizin için hayati önem taşıdığımızı biliyoruz.İstanbul alışveriş sektörünün en önemli sorumluluklarını göğüslediğimizi ve buna uygun olmak için çok çalıştığımızı bilmenizi istiyoruz. Sizin için çalışıyoruz ve çalışırken deneyimlerimizle güveninize güven katmaktan mutluluk duyuyoruz.

Ateşin, yangının ve olası acil durumların hiç yaşanmamasını bizlerde istiyoruz ama önceden alınan önlemin önemini de bir o kadar biliyoruz. Sizin yaşanabilir yangın felaketine karşı önlem almanız için varlığımızı sürdürüyoruz. Evinizde, iş yerinizde, arabanızda yani siz nerede önlem almak istiyorsanız orada sizin yanınızda oluyoruz. Olağan felaketlerin ne kadar çabuk kendini gösterebileceğini biliyoruz. Bir kıvılcımın sizin için ne kadar hayati bir tehlike olduğu konusunda endişe ediyoruz. Bu endişelerimiz ve sizin için düşündüğümüz felaket olaylar gerçekleşmesin diye sizin için en güvenilir olanı sağlamaya çalışıyoruz. Sizleri değerli müşterilerimiz olarak görmüyoruz. Sizleri canlarına önem verdiğimiz, onlar için endişelendiğimiz ve sizler için en iyisini düşündüğümüz dostlarımız olarak görüyoruz. Önlem konusunda ne kadar tedbirsiz olunduğunu da gördüğümüz için sektördeki varlığımızı size bu alışkanlığı vermek için sürdürüyoruz.

Söylemekten biz bile utanıyoruz ama sizin bu felaketlere aldığınız önlemleri ticari amaç olarak güven firmalar da yok değil. Bu firmalar sizin ve sevdiklerinizin canını hiçe sayarak güvensiz ve işlevsin yangın tüpleri üretmekten hiç çekinmiyor. Biz bu kötü firmaların varlığını sektörden silmek için gün geçtikçe kalitemizle adımızdan sıkça söz ettiriyoruz. Ürünlerimizi hiç kullanmamanız ümidiyle sizlere sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR