• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ödübek Tesisat ( Eyüp Tesisat Firmaları )

Adres :

Akşemsettin Mah.güneş Sok.no: 40 Alibeyköy- Eyüp İstanbul İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Ödübek

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (545) 975 64 05

Whatsapp 2:

0 (535) 975 64 06

Kalorifer temizliği, su kaçağı tamiri, sıhhi tesisat işleri, su tesisatı kurulumu ve tesisat bakım onarım işlemlerinde sizlere kaliteli ve arzu ettiğiniz bir hizmet sunmaya gayret etmekteyiz. En ideal ürünlerin ve en ideal çözümlerin en uygun bütçeler için bir araya geldiği firmamızda sizlere arzu ettiğiniz hizmeti çok kısa sürelerde ulaştırmaktayız. Firmamızın var olma sebeplerinden bir tanesi uygun hizmeti kaliteli bir şekilde müşterilerimize iletmektir. Tesisat ve bakım onarım işlemlerinde kaliteli hizmeti ulaştırmak için kendimizle yarışmaktayız.

Eyüp tesisat ve bakım onarımsektöründe sunduğumuz hizmetlerle her zaman daha iyisini yapmaya gayret etmekteyiz. Ürün yelpazemizi genişleterek ve yenilikçi yapımızı kuvvetlendirerek her zaman en iyisini sunma yolunda ilerlemekteyiz. Modern uygulamalarla sektöre yön vermeye devam ediyoruz. Müşterilerimiz arasında kalite ve güvenilirlik terimleri ile anılmayı hedefliyoruz ve bu hedeflerimiz doğrultusunda hareket etmeye çabalıyoruz. Ödübek tesisat hizmet ağını genişletmekte ve müşterilerine yeni ufuklar çizmektedir. Sizler de bu kaliteli hizmetlerden faydalanmak için bize ulaşın. Bizlere internet üzerinden web sayfamızdan da ulaşabilir ve detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizler de ihtiyacınız olan hizmeti kısa sürede ve kolayca temin edebilirsiniz.

Müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen firmamız, güven, dürüstlük ve sağlam iş prensipleri ile çalışmakta ve bu konuda hizmetlerini müşterilerine ulaştırmaktadır. Proje bütçesine göre her marka ve menşede ürün tedarikinde bulunarak kaliteli hizmet sunulmaya devam edilmektedir. Alanında yetkin kişilerin önderliğinde sorunsuz hizmet sizlere kısa sürede sunulmaya çalışılmaktadır.

istanbul eyüp su tesisat hizmeti,istanbul eyüp su tesisat firmaları,istanbul eyüp sıhhi tesisat firmaları,istanbul eyüp sıhhi tesisat ustası,istanbul eyüp su kaçağı tespiti,istanbul eyüp makinayla petek temizleme,istanbul eyüp petek temizleme hizmeti,istanbul eyüp petek temizleme firmaları,istanbul eyüp petek temizleme ustası,istanbul eyüp lavabo tıkanıklığı açma,istanbul eyüp su kaçağı onarımı,istanbul eyüp tıkanıklık açma işlemleri,eyüp su tesisat hizmeti,eyüp su tesisat firmaları,eyüp sıhhi tesisat firmaları,eyüp sıhhi tesisat ustası,eyüp su kaçağı tespiti,eyüp makinayla petek temizleme,eyüp petek temizleme hizmeti,eyüp petek temizleme firmaları,eyüp petek temizleme ustası,eyüp lavabo tıkanıklığı açma,eyüp su kaçağı onarımı,eyüp tıkanıklık açma işlemleri,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR