• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ogansia Niksar

Adres :

Cedit Mah. Cahit Kulebi Cad. No: 2/a Keşfi Meydanı Tokat » Niksar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Haluk İpekçi

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

halukipekci@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 637 16 61

Alışveriş sektöründe Ogansia diğer ürünlere kıyasla tercih sebebi olmaktadır. Tokat / Niksar’ da açılışı yapılan Ogansia, siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan büyük onur duyacaktır. Sadece bugünü değil yarınını düşünen bizler kişisel bakım, temizlik ürünleri ve gıda takviyeleri ile sağlıklı yaşama adım atmalıyız. Ogansia geniş bir kitleye hitap etmektedir. Yeni nesil gençlerimiz için ise kazanç kapısı Ogansia, sadece satış yapılan ürünler olarak düşünülmemektedir.

Sizlere sunduğumuz geniş ürün yelpazemiz ; parfüm çeşitleri, anne ve bebek ürünleri, saç dökülmeye karşı şampuan, sporcu beslenmesi, gıda takviyesi, temizlik ürünleri, bitkisel kahveler gibi daha birçok ürünlerimiz mevcuttur. Ogansia satış noktası olarak ürün danışmanlarınız sizleri ağırlamaktan büyük zevk alacaktır.

Ogansia ‘ ya duyulan güven ve saygı bizleri bir adım daha öne taşımaktadır. Geniş ürün yelpazemiz ile de bütün insanlığa hitap etmekteyiz. Adımızı taşıdığımız markanın güvenilirliği ve kalitesi müşterilerimizin aklında soru işareti bırakmamaktadır. Ogansia hakkında bilgi edinmek isterseniz mağazamıza uğrayabilirsiniz. Dilerseniz sayfamızdaki telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri ile sizlere kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR